Kariera

Niekorporacyjna korporacja – to określenie trafnie charakteryzuje pracę w EPP. Firma działa na szybko zmieniającym się rynku. Wyróżnia nas dynamika w działaniu i decyzjach oraz nastawienie na rozwój kompetencji.

Ludzie, ich wzajemne relacje oparte na szacunku, zaufaniu, elastycznym podejściu i wymianie wiedzy stanowią kapitał EPP.

Dla mnie, jako dyrektora HR i administracji, szczególnie istotne jest kreowanie oraz utrzymywanie wizerunku EPP jako miejsca pracy pierwszego wyboru – dla pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach.

Jadwiga Kuczewska

dyrektor HR i administracji

Wartości epp

Uczciwość

Rozmawiamy szczerze i otwarcie. Każdy przekaz komunikujemy konstruktywnie, pamiętając o celu działania firmy.

Szacunek

Szanujemy czas, kompetencje i doświadczenie innych. Realizujemy obietnice, które składamy, a jeżeli nie jest to możliwe wyjaśniamy przyczyny i dajemy alternatywę.

Odpowiedzialność

Odpowiadamy za podejmowane decyzje i zadania. Szukamy rozwiązań i podejmujemy działania naprawcze w przypadku trudności.

Wolność słowa

Mamy prawo wyrażać swoje opinie w rozmowach bezpośrednich lub na forum. Różnice zdań to rzecz normalna, stymulująca do zdrowych dyskusji i kreatywności w zespole.

Poznaj nas

Na sukces EPP składa się praca wielu zespołów, ich codzienna współpraca i motywacja do działania. EPP to odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Można na nich polegać, co sprzyja atmosferze pracy.

Jowita Żołnowska

dyrektor centrum handlowego King Cross Marcelin

EPP to jedna z tych firm, gdzie każdy mówi sobie „cześć”. Jeżeli szukacie entuzjastów swojej pracy, to znajdziecie tutaj takich wielu. Pomocni, zaangażowani ludzie, którzy wesprą w razie potrzeby, ale również wspólnie pokontemplują nad widokami z tarasu przy kawie. Niby korpo, ale owoce mamy nie tylko w czwartki.

Martyna Zuchowicz

asystentka działu komunikacji i marketingu

Kiedy dołączyłem do zespołu EPP, miłe przywitanie i przyjazna atmosfera sprawiły, że od razu poczułem, że jestem we właściwym miejscu!

Maciej Borys

Facility Manager

W EPP poznałem wiele świetnych osób i specjalistów w swoich dziedzinach, którzy tworzą przyjazną atmosferę, do której chce się wracać. Zawsze mogę liczyć na zrozumienie i wsparcie swojego przełożonego. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie benefity oraz to, że szacunek dla drugiego człowieka w EPP to nie tylko puste słowa.

Kamil Tutaj

specjalista ds. floty samochodowej

OFERTY pracy

Jest nas około 200 i miejsca dla nowych, wartościowych osób, nie brakuje.

 

Wiemy, że najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą do naszej firmy.

 

Zobacz jakie rekrutacje aktualnie prowadzimy.

Chciałbyś u nas pracować? Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?

Jesteśmy otwarci na wszystkie kreatywne i innowacyjne osoby. Wyślij do nas swoje CV na adres rekrutacja@epp-poland.com i napisz nam, dlaczego interesuje Cię praca w naszej firmie.

PROCES REKRUTACJI

Prześlij nam swoje CV

Analizujemy przesłane do nas aplikacje, a na spotkanie zapraszamy osoby, które w największym stopniu kompetencjami oraz doświadczeniem pasują do stanowiska, na które rekrutujemy.

Porozmawiajmy

Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy lub
on-line. Spotkania mają na celu poznanie kandydata, jego dotychczasowych doświadczeń,  predyspozycji oraz wzajemnych oczekiwań.  Również Ty podczas spotkania masz możliwość poznać nas lepiej, zadać pytania i upewnić się, czy do siebie pasujemy. Spotkasz się z managerem zespołu oraz przedstawicielem działu HR.

Czas na decyzje

Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji podejmujemy decyzję o złożeniu oferty współpracy wybranym osobom. Jeśli nasza oferta będzie dla Ciebie atrakcyjna, powitamy Cię w zespole EPP.

Witamy w EPP

Przed Twoim pierwszym dniem pracy, otrzymasz powitalną wiadomość z EPP wraz z krótkim przewodnikiem po firmie oraz instrukcją o dalszych krokach współpracy.

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Owoce

Spotkania integracyjne

Dostęp do platformy e-learningowej

Paczki świąteczne

Program rekomendacji pracowników

Inicjatywy dobroczynne

Dodatkowy urlop

Dostęp do platformy grywalizacyjnej z atrakcyjną ofertą

Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Staże i praktyki

W EPP doceniamy potencjał młodych osób chcących rozwijać się razem z nami.

 

Do udziału w programie praktyk i staży zapraszamy studentów różnych kierunków, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w naszej branży.

Dlaczego warto? Nasza firma jest świetnym miejscem praktyk i staży dla studentów, chcących uczyć się od najlepszych profesjonalistów w swojej dziedzinie.

 

Jak wygląda proces rekrutacji na nasze praktyki?

Wyślij CV wraz z informacją, jaki obszar Cię interesuje, na adres rekrutacja@epp-poland.com lub aplikuj na ogłoszenie.

Pracownik działu HR skontaktuje się z wybranymi kandydatami i zaprosi na rozmowę z managerem zespołu. Po pozytywnym zakończeniu procesu rekrutacji, zapraszamy na pokład EPP.

Wolontariat pracowniczy

Widząc zaangażowanie naszych zespołów w realizację działań na rzecz lokalnych społeczności, uruchomiliśmy program wolontariatu pracowniczego w EPP. Zachęcamy naszych pracowników do pomocy innym. Wiemy, że takie zaangażowanie wzbogaca i wzmacnia nas jako zespół.

 

 

Nasze certyfikaty

nagrody_hr_jakosc_2024
nagrody_friendly_workplace_2023
nagroda_hr_najwyzsza_jakosc_2022
nagrody_pracodawca_roku_2022
nagrody_pracodawca_roku_2021
nagroda_hr_najwyzsza_jakosc_2021
nagroda_hr_najwyzsza_jakosc_2020
nagrody_friendly_workplace_2019