Informacje dla mediów

Informacje dla mediów

Carrefour i Dealz w Galerii Echo w Kielcach

29/09/2022

Do Galerii Echo, należącej do EPP, dołączyło dwóch nowych dużych najemców. Mieszkańcy Kielc i okolic mogą już zrobić zakupy w hipermarkecie Carrefour oraz sklepie sieci handlowej Dealz. Czeka tam na nich bogata oferta spożywcza i non-food.

Operator spożywczy stanowi trzon oferty centrum handlowego, dlatego współpraca z siecią Carrefour jest dla nas bardzo ważna. Klienci centrum z pewnością docenią nie tylko szeroki wybór produktów świeżych, w tym bio czy dostosowanych do nietolerancji pokarmowych, ale też rozwiązania prośrodowiskowe czy podejście marki do kwestii niemarnowania żywności, które są też bliskie naszemu rozumieniu idei zrównoważonego rozwoju. Ofertę poziomu 0 naszego centrum uzupełnia także Dealz – sieć, która słynie z bogatego asortymentu wielobranżowego w przystępnych cenach. Jestem przekonany, że nowi najemcy Galerii Echo szybko zyskają grono stałych klientów – komentuje Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

Świeże produkty, najnowsze trendy i nowoczesny design

Sieć Carrefour oferuje wysokojakościowe i przystępne cenowo artykuły spożywcze. Wyróżnikiem nowego sklepu w Galerii Echo będzie bogaty wybór świeżych produktów w ramach konceptu Targ Świeżości, asortyment „zdrowej półki” z żywnością bezglutenową, bez laktozy czy cukru oraz certyfikowanych produktów ekologicznych. Klienci Galerii Echo znajdą też szeroki wachlarz towarów lokalnych i regionalnych oraz liczne rozwiązania w duchu zero waste, które ułatwią im robienie zakupów w sposób przyjazny dla środowiska. Z myślą o planecie, Carrefour zachęca klientów do regularnych zakupów produktów na wagę do własnych opakowań. W ten sposób firma chce przeciwdziałać nadmiernemu wykorzystaniu plastiku oraz marnowaniu żywności.

Duża powierzchnia handlowa, wygodny układ alejek, nowoczesny wystrój czy kasy samoobsługowe to tylko niektóre elementy usprawniające zakupy. Na terenie sklepu znajduje się też mini bistro
z napojami i przekąskami. Powierzchnia handlowa hipermarketu Carrefour to ponad 4 500 mkw.

Różnorodna oferta w atrakcyjnych cenach

Drugim najemcą kieleckiego centrum został Dealz – międzynarodowa sieć sklepów wielobranżowych o brytyjskich korzeniach, będąca częścią Pepco Group. Klienci znajdą tam szeroki asortyment, składający się z ponad 3 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, a także zabawek, narzędzi czy produktów dla zwierząt. Nie zabraknie również oferty sezonowej. Wśród marek dostępnych w Dealz znajdują się m.in. Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos i wiele innych. Dealz wynajął lokal o powierzchni blisko 580 mkw.

Przebudowa Galerii Echo

Zmiany w portfelu najemców są wynikiem przebudowy części Galerii Echo oraz zagospodarowania przestrzeni zajmowanej wcześniej przez operatora spożywczego. Oprócz Dealz i Carrefour, swój sklep jeszcze w tym roku otworzy Jysk.

Powrót