Informacje dla mediów

Informacje dla mediów

Feeria barw od United Colors of Benetton już w szczecińskim Galaxy

09/08/2022

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy, należące do EPP, rozszerza swoją ofertę modową i stawia na pełen wachlarz kolorów sygnowany włoską jakością. Klienci nowo otwartego lokalu United Colors of Benetton znajdą tam bogaty wybór odzieży, która posłuży im na lata. Nowy najemca zajął przestrzeń o powierzchni niemal 180 mkw. na parterze obiektu.\Moda dopaminowa znalazła się pośród 100 trendów, które zostaną z konsumentami na dłużej. Jej znakiem charakterystycznym są stylizacje tworzone z pomocą pełnej palety barw[1]. Kolorowy strój to jeden ze sposobów na wyrażenie siebie oraz poprawę nastroju. Dobierając letnią stylizację, warto poeksperymentować z połączeniem odważnych barw, które wpisują się w najnowsze trendy modowe.  Branżowe publikacje wskazują, że konsumenci zwracają uwagę na modny ubiór – aż 71% z nich jest w pewnym stopniu zainteresowanych bieżącymi trendami fashion[2].

– Klientom naszego centrum chcemy zapewniać szeroką ofertę handlową również z segmentu modowego. Zauważamy, że coraz częściej skłaniają się ku zakupom ubrań lepszej jakości, dlatego cieszy nas, że włoska marka United Colors of Benetton dołączyła do grona najemców Galaxy. Liczę na to, że kupujący docenią asortyment składający się z ubrań, które posłużą dłużej i wpasowują się w aktualne trendy – powiedział Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.
United Colors of Benetton to marka, która jest znana z szerokiego wyboru wygodnych kardiganów i swetrów, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych. Są wykonane z wyjątkową starannością w 100% z włoskiej przędzy. Ponadto klienci znajdą w salonie modę dla kobiet i dzieci, jak również liczne akcesoria, które dopełnią stylizację.

[1] https://sukces.rp.pl/moda/art19279631-moda-dopaminowa-to-fenomen-2022-roku-ubraniami-poprawiamy-sobie-humor
[2] https://sukces.rp.pl/moda/art36430871-trendy-czy-dobry-smak-jak-polacy-widza-siebie-i-jak-traktuja-mode

Powrót