Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Flagowy salon Orange w Centrum Galaxy Szczecin

23/12/2021

W należącym do EPP Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie działa już salon sieci Orange. Najemca przeniósł się do ponad dwukrotnie większego lokalu na drugim piętrze. Na 106 mkw. klienci znajdą jeszcze większy asortyment, w tym duży wybór najnowszych modeli smartfonów, smartwatchów i akcesoriów do telefonów oraz będą mogli uzyskać fachowe doradztwo.
W trzecim kwartale br. sprzedaż smartfonów w Europie utrzymała się na podobnym poziomie jak rok temu. Zmiany na rynku półprzewodników[1] skutkują większym popytem na najnowsze modele.
W nadchodzące święta zakup sprzętu elektronicznego na prezent rozważa 15% ankietowanych Polaków[2].

– Już podczas Black Friday średnia wartość koszyka w branży AGD/RTV oraz elektronika wzrosła o 16% na tle całego listopada[3], a w minionym roku popyt na elektronikę w okresie świątecznym wzrósł o 66%[4]. Podążając za najnowszymi trendami i prognozami, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów, zaproponowaliśmy jednemu z największych operatorów w kraju ponad dwukrotnie większy lokal. Cieszymy się, że flagowy salon sieci Orange zaoferuje mieszkańcom Szczecina i okolic pełen wachlarz usług telekomunikacyjnych, jak również bogaty wybór popularnych modeli smartfonów i akcesoriów – komentuje Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Orange to międzynarodowa marka usług telekomunikacyjnych, obecna w Polsce od 2005 roku. Jest liderem na polskim rynku telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. W salonie Orange w CHR Galaxy klienci indywidualni oraz biznesowi mogą już skorzystać ze specjalnej oferty świątecznej.
Galaxy to najpopularniejsze i największe miejsce zakupów oraz rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Położone przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Szczecina, stanowi część ścisłego centrum miasta. Na powierzchni handlowej 58 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów. Klienci mają też dostęp do najnowocześniejszego w regionie kina, kręgielni i przestrzeni fitness.
________________________________________
[1] https://www.counterpointresearch.com/europe-smartphone-market-q3-2021/
[2] Raport Deloitte
[3] Raport Tpay
[4] Dane Google

Powrót