Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Amber rozwija współpracę z Pepco Group

12/06/2023

Nowo otwarty lokal Dealz i sieć sklepów non-food Pepco po relokacji na większą powierzchnię wzmocnili ofertę kaliskiej Galerii Amber w segmencie value retailers. Znajdujące się na poziomie +1 lokale oferują asortyment dobrej jakości w konkurencyjnych cenach. Łączny metraż objęty umowami wynosi blisko 1200 mkw. Najemcy należą do Pepco Group – międzynarodowej sieci sprzedaży detalicznej.

Konsumenci coraz częściej podejmują decyzje zakupowe w sposób przemyślany i zaplanowany, z rosnącym trendem szukania okazji cenowych. Odpowiedzią na te potrzeby jest oferta tzw. value retailers, charakteryzująca się konkurencyjną ceną w stosunku do dobrej jakości oferowanych produktów. Coraz częściej najemcy z tej kategorii rozwijają się też w centrach handlowych, czego przykładem jest obecność Dealz i Pepco w kaliskiej Galerii Amber zarządzanej przez EPP.

Z uwagą obserwujemy nastroje konsumentów i to, w jaki sposób gospodarują swoim budżetem domowym. Zauważamy, że obecnie częściej niż poprzednio wybierają marki, zapewniające im jakościowe produkty w konkurencyjnej cenie. Nie pozostajemy obojętni na te zmiany i w odpowiedzi na aktualne trendy, rozszerzyliśmy ofertę value retailers dostępną w Galerii Amber o kolejną markę z Pepco Group – Dealz. Zaproponowaliśmy też Pepco, sieci obecnej w naszym centrum od 2014 roku, relokację do większego salonu. Pierwsze wyniki pokazują, że mieszkańcy Kalisza i okolic chętnie korzystają z oferty obu najemców – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

W nowo otwartym sklepie Dealz o powierzchni ponad 450 mkw. na klientów czeka rozbudowany asortyment złożony z ponad 3 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych, akcesoriów do dekoracji i wyposażenia domu, a także zabawek, narzędzi czy produktów dla zwierząt. Wyróżnikiem oferty są wyjątkowe słodycze zagranicznych marek, jak np. czekoladowa pomarańcza od Terry’s. W supermarkecie Dealz klienci znajdą ofertę takich marek jak Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos i wiele innych.

Sklep Pepco w Galerii Amber, zajmujący ponad 700 mkw., to obecnie jeden z większych lokali tej marki w całej sieci. Pepco cieszy się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na szeroki wybór odzieży dziecięcej. To także wiodący dostawca artykułów dekoracyjnych do wystroju wnętrz. Na powiększonym metrażu klienci znajdą również rozbudowany asortyment odzieży damskiej i męskiej oraz artykuły sezonowe, akcesoria dla zwierząt i zabawki w atrakcyjnych cenach.

Powrót