Informacje dla mediów

Informacje dla mediów

Galeria Amber wzmacnia segment mody casual – Outhorn i Pit Bull West Coast nowymi najemcami

08/09/2022

Zarządzana przez EPP Galeria Amber, rozbudowała swoją ofertę o dwie nowe marki modowe. Klienci salonów Outhorn i Pit Bull West Coast znajdą w nich zarówno casualowe stylizacje na każdą okazję, jak i specjalistyczną odzież sportową. Łączna powierzchnia wynajęta przez nowych najemców to niemal 250 mkw.

Coraz więcej Polaków wybiera casualowe ubrania, które można wykorzystać przy wielu okazjach. Zmiany te podyktowane są w dużej mierze przez hybrydowy model pracy, który nie wymaga formalnego ubioru na co dzień. Badania przeprowadzone na przestrzeni ostatnich kilku lat pokazują, że 80% respondentów ceni podejście firm, które akceptują casualowy dress code w biurach. Prawie wszyscy wskazali, że wobec powrotu do pracy stacjonarnej komfort ubioru jest dla nich niezwykle ważny[1].

Dbamy o to, aby klienci odwiedzający Galerię Amber mieli możliwość zrobienia kompleksowych zakupów w jednym miejscu, a jednocześnie mogli wybierać pośród szerokiej oferty marek. Zauważamy, że coraz więcej Polaków wybiera casualowy styl na co dzień i stawia wygodę na pierwszym miejscu. W odpowiedzi na aktualne trendy, konsekwentnie poszerzamy wachlarz najemców w tym segmencie – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Ubrania marki Outhorn cechuje wygoda, jakość oraz oryginalność. W ofercie salonu klienci znajdą m.in. ubrania w stylu basic, które stworzą dobrej jakości bazę garderoby, jak również wakacyjne akcesoria, m.in. plecaki czy letnie nakrycia głowy. W asortymencie dostępne są ubrania dla kobiet i mężczyzn. Salon o powierzchni prawie 170 mkw. znajduje się na poziomie 0.

Pit Bull West Coast to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność i niezobowiązujący styl. Asortyment marki docenianej przez młode, aktywne osoby uwzględnia odzież treningową przeznaczoną do uprawiania sportów ekstremalnych, m.in sztuk walki, jak też komplety dresowe. Obecnie marka współpracuje z największymi organizacjami MMA w Polsce, takimi jak: KSW, FEN, Armia Fight Night. Nowy sklep mieści się na 1. piętrze.

[1] https://sukces.rp.pl/styl/art18962621-raport-wolimy-zmienic-prace-niz-wrocic-do-noszenia-garniturow-w-biurze

Powrót