Informacje dla mediów

Informacje dla mediów

Galeria Amber ze wzmocnioną ofertą modową

18/11/2022

Zarządzana przez EPP Galeria Amber znacząco wzmocniła swoją ofertę. Do grona najemców centrum handlowego dołączyły debiutujący na kaliskim rynku HalfPrice oraz innowacyjny koncept eobuwie.pl połączony z przymierzalnią MODIVO. Salon obuwniczy CCC relokował się natomiast na większą powierzchnię. Łączna przestrzeń zajęta przez najemców to niemal 3 700 mkw.

Lokalny debiut HalfPrice oraz salonu eobuwie.pl, jak również obecność sklepu CCC potwierdzają silną pozycję Galerii Amber w regionie. Wprowadzenie rozpoznawalnych marek, poszukiwanych przez klientów na powierzchnię zwolnioną przez operatora spożywczego silnie wzmacnia ofertę centrum handlowego przed kluczowym dla handlu okresem przedświątecznym i przyciąga do centrum nowych klientów – zarówno mieszkańców Kalisza, jak również pobliskich miejscowości. Widać to w wynikach centrum – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Różnorodna oferta konceptu offprice’owego HalfPrice zapewni klientom szeroki wybór artykułów z najpopularniejszych kategorii między innymi odzieżowej, obuwniczej oraz wystroju wnętrz. Produkty dostępne w HalfPrice klienci sklepu kupią w cenach obniżonych nawet do 80%. Nowy najemca zajął lokal o powierzchni niemal 2 100 mkw. na parterze.

Do grona najemców kaliskiej Galerii dołączył także innowacyjny koncept eobuwie.pl połączony ze specjalną strefą MODIVO. Produkty dostępne w salonie nie są eksponowane na półkach – można je przeglądać na umieszczonych w sklepie tabletach i zamówić odpowiednie modele do przymierzenia. Ponadto klienci mogą skorzystać ze skanera stóp 3D esize.me, który pomoże w doborze odpowiedniego rozmiaru buta oraz usługi „Rezerwuj i Przymierz”, pozwalającej wybierać z poszerzonej oferty online, przymierzać stacjonarnie i decydować o zakupie na miejscu. Sklep liczy 620 mkw. i znajduje się na parterze centrum handlowego.

Marka CCC powróciła do Galerii Amber po krótkiej przerwie otwierając sklep w nowej  lokalizacji. Już teraz klienci mogą korzystać z bogatej oferty obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego, oraz akcesoriów. Nowy salon o powierzchni 900  mkw. i znajduje się na parterze.

Powrót