Informacje dla mediów

Informacje dla mediów

Galeria Echo gotowa na outdoorowe wakacje – Alpine Pro nowym najemcą

21/07/2022

Należąca do EPP Galeria Echo jest w pełni przygotowana na sezon wakacyjny. Najemcą kieleckiego centrum została marka Alpine Pro, oferująca odzież i akcesoria outdoorowe. Mieszkańcy regionu kieleckiego docenią przede wszystkim bogaty asortyment produktów, tworzonych przez własnych projektantów marki z myślą o wygodzie ich użytkowników oraz w nawiązaniu do najnowszych trendów modowych.

Jak wynika z badania Polskiej Organizacji Turystycznej, blisko trzy czwarte Polaków planuje spędzić tegoroczne wakacje w kraju. Największy odsetek (41%) wybierze się nad Bałtyk, a co czwarty urlopowicz wyjedzie w góry[1]. Wraca też moda na biwakowanie oraz wzrasta popularność podróżowania kamperami. Eksperci szacują, że w 2022 r. przybędzie w Polsce nawet 8 tysięcy „mobilnych domów” [2]. Niezależnie od miejsca i sposobu wypoczynku, warto zadbać o wygodne obuwie i odpowiednią odzież, która ochroni przez wiatrem, deszczem czy chłodnymi wieczorami.

Nowo otwarty sklep Alpine Pro idealnie uzupełnia ofertę zakupową Galerii Echo w segmencie odzieży turystycznej. Nasze miasto i region obfitują w miejsca do aktywnego wypoczynku na łonie natury, więc nawet osoby, które zdecydują się sezon urlopowy spędzić w domu, mogą weekendowo korzystać z pobliskich atrakcji przyrodniczych. Mieszkańcy Kielc i okolic znajdą w nowym lokalu Alpine Pro wszelkie niezbędne artykuły, które przydadzą się podczas aktywności na świeżym powietrzu – powiedział Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

Marka Alpine Pro tworzy kolekcje odzieży i obuwia outdoorowego, ubrań lifestyle, plecaków i innych akcesoriów przydatnych dla entuzjastów wypoczynku poza domem. Asortyment Alpine Pro wyróżnia nowoczesny design, funkcjonalne kroje produktów przeznaczonych do różnych rodzajów aktywności i wysoka jakość. W Galerii Echo dostępna jest oferta dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Najemca zajął lokal o powierzchni 123 mkw. na pierwszym piętrze centrum.

[1] https://turystyka.wp.pl/wakacje-2022-wiekszosc-polakow-spedzi-w-kraju-prym-wiedzie-jeden-kierunek-6780036077779776a
[2] https://polskieradio24.pl/42/273/artykul/2950528,pandemia-zmienila-nawyki-turystyczne-polakow-trwa-boom-na-kampery

Powrót