Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Echo z nowym Studiem Planowania IKEA

16/12/2021

Należąca do EPP Galeria Echo nawiązała współpracę z IKEA. W kieleckim centrum handlowym wystartował najnowszy koncept szwedzkiej marki – Studio Planowania IKEA. To pierwsze takie miejsce świadczenia usług i doradztwa w kwestii wyposażenia wnętrz w Świętokrzyskiem. Najemca zajął lokal o powierzchni 67 mkw. na pierwszym piętrze Galerii Echo.

Przykładamy coraz większą wagę do tego, jak wygląda przestrzeń, w której spędzamy gros swojego czasu. W ostatnich miesiącach tym miejscem były domy i mieszkania. Z najnowszego Raportu IKEA[1] wynika, że urządzenie domu i to jak go postrzegamy, ma wpływ na dobre samopoczucie, relacje z najbliższymi oraz równowagę w codziennym życiu.

Aby wesprzeć klientów w obszarze aranżacji przestrzeni, należąca do EPP Galeria Echo zdecydowała się na uruchomienie Studia Planowania IKEA, którego pracownicy – wykwalifikowani projektanci – chętnie doradzą, podzielą się wiedzą i wybiorą rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb domowników.

– W ostatnim czasie wiele osób kupuje mieszkania lub decyduje się na ich rearanżację, by stworzyć wygodną i ergonomiczną przestrzeń do życia. Obserwując wysokie zapotrzebowanie na usługi doradztwa w zakresie projektowania i wyposażenia wnętrz, ochoczo przystąpiliśmy do najnowszego projektu IKEA. Studio Planowania IKEA w Galerii Echo to nie tylko przestrzeń inspirująca, ale też bezpieczna – na wizytę można zapisać się poprzez stronę, a dzięki znaczącej powierzchni lokalu, spotkanie będzie przebiegać w komfortowych warunkach, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności – komentuje Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

W Studiu Planowania w Galerii Echo można zaprojektować swoją nową kuchnię, szafę czy garderobę wspólnie z projektantem lub omówić wcześniej opracowany projekt. Podczas 45-minutowej bezpłatnej konsultacji specjalista sprawdzi przygotowaną wcześniej samodzielnie koncepcję, dopracuje szczegóły i odpowie na pytania. Klienci Galerii Echo mogą również wykupić wariant rozszerzony, w ramach którego pracownik IKEA rozplanuje ustawienie mebli i sprzętów AGD, doradzi funkcjonalne rozwiązania, wykona projekt 3D od podstaw, a także przygotuje szkic zamówienia z wyceną produktów wraz z usługą transportu, montażu oraz instalacji.

________________________________________
[1] Raport IKEA „Życie w domu 2021”

Powrót