Nasze aktualności

Najemcy, Nasze aktualności

Galeria Echo z rozszerzoną ofertą modową marki MOLTON Styl

12/05/2023

MOLTON oferuje ubrania swoim klientkom już od ponad 30 lat. Zajmując lokal o powierzchni blisko 85 m2 na poziomie 0, uzupełni modową paletę kieleckiego centrum handlowego o wysokiej jakości odzież i akcesoria na każdy dzień.

Otwarty w Galerii Echo sklep ulokował się obok takich marek jak Venezia i Ochnik, komponując się z ich ofertami i jednocześnie uzupełniając je o utrzymane w aktualnych trendach tekstylia. Marka od lat zapewnia swoim klientkom wachlarz możliwości oferując zestawy na każdą okazję – zarówno w kwestii ubrań, jak i dodatków. Wobec tego znajdzie się tam idealna do pracy w biurze elegancka żakietowa sukienka w kolorze ecru, ale także zwiewna różowa sukienka stanowiąca idealny wybór na lunch ze znajomymi.

Oferta sklepu jest zróżnicowana, jednocześnie zachowując wysoką jakość. W 2018 roku marka otrzymała nagrodę Polish Businesswoman Awards i zdobyła tytuł lidera wśród producentów odzieży damskiej dla kobiet biznesu. Jest to świadectwo dbałości marki o klientki i starania się o zachowanie z nimi długofalowej relacji.

Powrót