Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Młociny otwiera wiosenny sezon motocyklowy

12/04/2021

Galeria Młociny uzupełnia swoją ofertę z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach stolicy i okolic. Należące do EPP i Echo Investment centrum handlowe zaprosiło do współpracy Inter Motors – największą sieć motocyklową w Polsce. Jeszcze przed rozpoczęciem na dobre nowego sezonu wiosennego w bielańskim centrum ruszył sklep o powierzchni 340 mkw., w którym miłośnicy jednośladów znajdą m.in. markowe kaski, odzież, inne akcesoria i części.

Po polskich drogach jeździ ponad milion motocykli[1]. W ubiegłym roku najwięcej nowych pojazdów rejestrowano w kwietniu i maju[2]. Z myślą o nadchodzącej wiośnie, Galeria Młociny zaprasza miłośników jednośladów do przygotowania się do nowego sezonu – właśnie ruszył tu sklep Inter Motors. Sieć słynie z szerokiej oferty produktów dla motocyklistów oraz promowania kultury motocyklowej i bezpieczeństwa na drodze.

– Obecność salonów samochodowych w centrach handlowych na całym świecie powoli przestaje dziwić. W poszukiwaniu nowych dróg dotarcia do klienta, dealerzy doceniają możliwości, jakie daje obecność w obiekcie retailowym o ugruntowanej pozycji i dużym zasięgu oddziaływania. Z kolei dla zarządcy to szansa na zainteresowanie nowej grupy odbiorców i zaciekawienie odwiedzających nietypową ofertą. My idziemy o krok dalej, otwierając na wiosnę nasze centrum na liczną w Polsce grupę entuzjastów motocykli. Jako pierwsze centrum handlowe w Warszawie poszerzyliśmy nasze portfolio o największą krajową sieć motocyklową z bogatym wyborem części, akcesoriów i odzieży dla motocyklistów. Przy okazji przypominamy, że do naszego obiektu można również dojechać jednośladem –specjalne miejsca na parkingu czekają na ścigacze, choppery czy miejskie skutery naszych klientów – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP.

– We współpracę z Inter Motors byliśmy zaangażowani wielopoziomowo, w tym także na etapie projektowania i budowy sklepu. Tym łatwiej nam stwierdzić, że jest to niepowtarzalne miejsce na warszawskiej mapie. Inter Motors w Galerii Młociny to nie tylko świetny asortyment, profesjonalni doradcy, ale też pierwszy sklep motocyklowy w centrum handlowym w stolicy. Co za tym idzie, jego klienci mogą korzystać z parkingu, wydłużonych godzin pracy i bogatej oferty handlowej. Jest już wiosna, więc wszystkich zapalonych motocyklistów, zapraszam do Inter Motors na dobry początek sezonu. Lewa w górę! – mówi Szymon Mińczuk, dyrektor regionalny ds. wynajmu w Echo Investment.

Wejście Inter Motors do bielańskiego centrum handlowego to element strategii rozwoju sieci oraz ułatwienie procesu zakupowego sympatykom marki.

– Otwarcie sklepu Inter Motors w Galerii Młociny to kolejny krok w naszym rozwoju. Obecność w centrum handlowym umożliwia klientom zakupy w dogodnych dla nich godzinach, od poniedziałku do soboty. Chcemy być blisko naszej motocyklowej społeczności i stworzyć jej jeszcze bardziej komfortowe warunki zakupów, na przykład jeśli klienci zamiast motocykla wybiorą samochód i postanowią przyjechać do Galerii Młociny całą rodziną. Zależy nam, by być wszędzie tam, gdzie pasjonaci jednośladów poszukują odzieży, części i akcesoriów motocyklowych, żeby móc bezpiecznie realizować swoją pasję – podsumowuje Wojciech Twaróg, Członek Zarządu Inter Cars S.A., Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Na 340 mkw. powierzchni mieszkańcy Bielan i okolic będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą produktów znanych marek motocyklowych, takich jak Alpinestars, Shark, Nolan czy Shoei. Propozycja nowego sklepu Inter Motors obejmuje m.in. strefę kasków, duży wybór odzieży turystycznej, ubrania i obuwie off-road, pokrowce, zabezpieczenia antykradzieżowe, kufry i inne akcesoria motocyklowe. Klienci Galerii Młociny znajdą tu także opony, oleje oraz części motocyklowe, a o fachowe doradztwo zadbają doświadczeni konsultanci.
________________________________________
[1] https://motoryzacja.interia.pl/motofani/motocykle/news-ile-jednosladow-jezdzi-po-polsce,nId,5093794
[2] http://www.cepik.gov.pl/statystyki

Powrót