Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Młociny z umowami i nowymi otwarciami na łączną powierzchnię blisko 17 000 mkw.

08/04/2024

Należąca do EPP i Echo Investment Galeria Młociny znacząco rozszerzyła w minionych miesiącach swoją ofertę handlowo-usługową. W tym najmłodszym warszawskim centrum handlowym swoje lokale otworzyły 23 nowe marki, zajmując ponad 7880 mkw. Ponadto przedłużono umowy z 20 dotychczasowymi najemcami na łączną powierzchnię powyżej 8750 mkw. W ostatnim czasie Galeria Młociny dynamicznie rozwija też funkcję rozrywkową – klienci już teraz mogą korzystać z oferty MK Bowling uzupełnionej o Shuffle Bar, a niedługo najemca powiększy swój lokal o 660 mkw. Ponadto w centrum handlowym uruchomiono dwie zjeżdżalnie o łącznej długości 40 metrów, które łączą różne poziomy obiektu, pozwalając w niekonwencjonalny sposób szybko przemieszczać się między nimi.

Elementem przyciągającym klientów do centrum handlowego i zachęcającym do ponownych odwiedzin jest jego kompleksowa, atrakcyjna oferta. W Galerii Młociny stworzyliśmy przestrzeń, w której konsumenci mają dostęp do wiodących marek z różnych kategorii. Nowe koncepty oraz zaufanie najemców i klientów pokazują, że rozwijamy się w dobrym kierunku – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP.

Uzupełnieniem bogatej propozycji handlowej, są atrakcyjni najemcy z sektorów kultury, rozrywki, gastronomii, fitnessu, a wśród nich najnowocześniejsze Multikino w stolicy. Stale wzmacniamy ofertę Galerii Młociny w tym obszarze – mamy najlepszą ofertę rozrywkowo-gastronomiczną pod jednym dachem w Warszawie. Powiększenie MK Bowling, otwarcie Storyteki, udostępnienie zjeżdżalni, czy jedna z pierwszych restauracji Popeyes® w Polsce najlepiej o tym świadczą – dodaje Marta Kusiak, Asset Manager w EPP.

Moc nowych konceptów

Grono najemców, którzy otworzyli swoje nowe punkty w obiekcie, obejmuje zarówno marki modowe, w tym HalfPrice, Sinsay i Nike, jak i cenione brandy z innych kategorii. Wśród nich są m.in. wielobranżowy koncept GUDI HOME, kawiarnia Green Caffè Nero, lokal Big Boba, salon Samsung czy Laurella oferująca odzież i akcesoria dla kobiet. Wśród zawartych umów aż 20 stanowiły przedłużenia. Część z nich to również relokacje, dzięki którym przestrzeń salonów poszczególnych marek została lepiej dopasowana do ich potrzeb biznesowych. Wśród tych, które zdecydowały się zostać w Galerii Młociny na dłużej są VAN GRAAF, H&M, Homla, Hebe, Vision Express, Dealz czy Maxi Zoo.

W Galerii Młociny powstała również Storyteka – przestrzeń edukacyjno-kulturalna, stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży. Punkt jest filią Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany. Organizowane są tu spotkania z autorami, warsztaty i wydarzenia kulturalne, a do dyspozycji odwiedzających oddano zarówno bogaty księgozbiór, jak i strefę wyposażoną w komputery gamingowe i konsolę.

Na odwiedzających Galerię Młociny czekają nietypowe atrakcje, których zwykle nie spotkamy w centrum handlowym – dwie zjeżdżalnie. Dzięki nim można szybko i w ciekawy sposób przemieścić się – również ze swoimi zakupami – między poziomami +2 i +1 oraz +1 i 0. Zjeżdżalnie mają odpowiednio 24 oraz 16 metrów i są dostępne dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych.

Jeszcze więcej rozrywki

Ważnym obszarem rozwoju Galerii Młociny jest wzbogacanie i urozmaicanie strefy rozrywki na poziomie +2. Obejmuje to wprowadzanie nowości, jak i ulepszanie dotychczasowej oferty. Przykładem jest MK Bowling, marka rozwijająca się portfelowo w centrach zarządzanych przez EPP. Jeszcze w 2023 roku najemca uzupełnił swoją propozycję w obiekcie o Shuffle Bar z nowoczesną ścianą piwną do samoobsługi i dużym wyborem automatów do gier. W najbliższych tygodniach najemca zwiększy powierzchnię lokalu o dodatkowe 660 mkw. – jednocześnie udostępniając 6 nowych torów do gry w kręgle.

MK Bowling to miejsce rozrywki dla każdego, klienci znajdą tu m.in. kręgle, bilard, automaty zręcznościowe do gry oraz pub. Mają także możliwość zorganizowania wydarzeń dla firm, pracowników czy imprez okolicznościowych, takich jak np. urodziny.

Powrót