Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne, Najemcy

Galeria Młociny zamyka I kwartał z umowami na ponad 850 mkw.

17/04/2023

W pierwszym kwartale br. Galeria Młociny, należąca do EPP i Echo Investment, podpisała umowy z trzema nowymi najemcami. Ofertę centrum zlokalizowanego na warszawskich Bielanach wzmocnią Samsung, Żabka oraz Candy Cat. Umowy najmu w Galerii Młociny przedłużyło także czterech dotychczasowych najemców. Powierzchnia handlowa objęta nowymi i przedłużonymi umowami wynosi ponad 850 mkw. A już na czerwiec planowane jest otwarcie sklepu HalfPrice.

Nie zwalniamy tempa – po intensywnym 2022 roku przyszedł równie pracowity pierwszy kwartał 2023 roku. Nieustannie pracujemy nad stworzeniem atrakcyjnego portfela najemców, który pozwoli nam dotrzeć do zróżnicowanych grup klientów. Kompleksowa oferta centrum oznacza wygodę robienia zakupów w jednym miejscu, czego zdecydowanie oczekują nasi klienci – komentuje Michał Pękala, Asset Manager w EPP. – Nie możemy się również doczekać nadchodzącego debiutu sklepu HalfPrice, który dołączy do pozostałych marek z Grupy CCC obecnych w naszym obiekcie, zajmując powierzchnię ponad 1800 mkw.

Podpisując umowy z nowymi najemcami, Galeria Młociny wzmocniła ofertę poziomu 0, uzupełniając ją o firmy z segmentu elektronicznego i spożywczego.

Najmłodsze centrum stolicy cieszy się również dużym zaufaniem ze strony najemców już obecnych w obiekcie. Umowy przedłużyli m.in. Lee Cooper oraz Sony, natomiast salony Świat Książki oraz Guess przeniosły się do nowych lokali.

Powrót