Informacje dla mediów

Informacje dla mediów

Galeria Solna otwiera szeroko drzwi na innowacyjne koncepty – mocny debiut marek z portfela Grupy CCC

01/08/2022

Zarządzana przez EPP Galeria Solna aktualizuje swoją ofertę modową i wzmacnia współpracę z Grupą CCC. Inowrocławskie centrum stało się miejscem regionalnego debiutu nowoczesnego konceptu eobuwie.pl z interaktywnymi przymierzalniami MODIVO. Ponadto HalfPrice otworzył pierwszy salon w Inowrocławiu, a wieloletni najemca Solnej – marka CCC – przeniósł się do nowego lokalu. Łączna powierzchnia wynajętej przestrzeni liczy ponad 4000 mkw.

Badania wskazują, że w centrach handlowych klienci najchętniej dokonują zakupów produktów z oferty modowej – ponad połowa konsumentów kupuje obuwie w sieciowych obiektach wielkopowierzchniowych, a co trzeci odzież[1]. Wiodącym trendem, który coraz częściej doceniają klienci, jest sprzedaż wielokanałowa, pozwalająca na wzmocnienie doświadczenia zakupowego oraz dotarcie do konsumentów za pomocą wielu narzędzi sprzedażowych[2].

W Galerii Solnej idziemy z duchem czasu – podążamy za najnowszymi trendami i odpowiadamy na oczekiwania konsumentów. Przykładem może być wzmocnienie oferty łączącej świat zakupów offline i online, którą reprezentuje nowy koncept eobuwie.pl z interaktywnymi przymierzalniami MODIVO. Rozwijamy się, co doceniają marki, które wybierają nasze centrum na swój lokalny debiut, jak HalfPrice oraz nasi wieloletni partnerzy. Także nowy, omnikanałowy lokal CCC z urozmaiconą ofertą powstał z myślą o komforcie zakupów mieszkańców Inowrocławia i okolic – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Debiut konceptu eobuwie.pl i przymierzalni MODIVO

Klientom, którzy cenią sobie nowoczesne i unikatowe rozwiązania do gustu przypadnie nowy salon eobuwie.pl ze specjalną strefą MODIVO, debiutujący w województwie kujawsko-pomorskim. Wyróżnikiem konceptu jest pełna digitalizacja i sprzedaż omnikanałowa – produkty nie są eksponowane na wieszakach, można je przeglądać na tabletach i zamówić wybrane modele do przymierzenia w salonie. Oferta składa się z 11 tysięcy produktów,
a klienci mogą skorzystać z wielu udogodnień, np. usługi Zarezerwuj i Przymierz oraz esize.me. W asortymencie MODIVO można znaleźć odzież od ponad 650 marek, w tym Guess, Pinko czy Liu Jo. eobuwie.pl i przymierzalnie MODIVO zajmują przestrzeń o łącznej powierzchni 500 mkw.

Marki premium w przystępnych cenach

Wśród zróżnicowanej oferty HalfPrice, debiutującego na inowrocławskim rynku, klienci znajdą szeroki wybór wyselekcjonowanych produktów z kategorii takich jak odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki oraz artykuły wyposażenia i dodatki do domu w cenach obniżonych nawet o 80%. Przy tworzeniu asortymentu HalfPrice współpracuje z światowymi markami, aby stale oferować klientom najświeższe trendy w atrakcyjnych cenach. Nowy najemca Galerii Solnej zajął lokal o powierzchni niemal 2500 mkw.

Dwukrotnie większy wybór obuwia i akcesoriów

CCC otworzyło się dla klientów inowrocławskiego centrum handlowego w nowej odsłonie. Nowoczesny koncept, innowacyjne rozwiązania, np. usługa esize.me oraz rozbudowany asortyment obuwia, akcesoriów i dodatków przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. CCC zwiększyło zajmowaną przestrzeń do 1027 mkw.

Reorganizacja Galerii Solnej

Zmiany w portfelu najemców były możliwe dzięki przebudowie części Galerii Solnej oraz zagospodarowaniu przestrzeni wcześniej zajmowanej przez operatora spożywczego. Oprócz reprezentacji konceptów Grupy CCC, swoje sklepy otworzyły tu Action i Netto.

[1] Inquiry Knight Frank: ,,Zmiany zachowań konsumentów przed i w trakcie COVID-19”, 2022
[2] Polska Rada Centrów Handlowych: ,,Przyszłość centrów handlowych”, 2022

Powrót