Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Solna wzmacnia współpracę z Grupą LPP

26/06/2024

Zarządzana przez EPP Galeria Solna rozwija współpracę z najemcą z sektora mody. Ofertę inowrocławskiego centrum handlowego wzmocnił powiększony Sinsay, jedna z najprężniej rozwijających się marek Grupy LPP. W jej asortymencie, oprócz odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci, klienci znajdą również nowoczesne akcesoria do domu. Nowy salon zajmuje przestrzeń o powierzchni ponad 600 mkw.

W Galerii Solnej dbamy o to, aby nasza oferta była różnorodna i atrakcyjna dla różnych grup odwiedzających. Powiększamy powierzchnię sklepów najemców, którzy niezmiennie cieszą się popularnością, aby zapewnić klientom jeszcze lepsze doznania zakupowe. Rozbudowany asortyment Sinsay pozwoli im tworzyć najmodniejsze stylizacje w przystępnych cenach. Otwarcie nowego lokalu zbiega się w czasie z zakończeniem roku szkolnego i rozpoczęciem sezonu urlopowego, co pozwoli całym rodzinom przygotować garderobę na wspólne wakacyjne wyjazdy – mówi Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Marka Sinsay odpowiada na potrzeby swoich klientów, oferując im najnowsze trendy w atrakcyjnych cenach. W nowym salonie w Galerii Solnej oprócz starannie zaprojektowanych ubrań i dodatków dla kobiet i mężczyzn, klienci znajdą również dział z asortymentem dla dzieci. Różnorodność kolekcji umożliwia swobodne tworzenie modnych stylizacji na każdą okazję. Ofertę Sinsay uzupełniają elementy wyposażenia wnętrz oraz linia kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

Galeria Solna, jedyne centrum handlowe w Inowrocławiu, dysponuje ponad 24 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej z rozbudowaną ofertą handlowo-usługową. W centrum znajdują się szeroki wybór sklepów wiodących marek, kawiarnie i food court oraz punkty usługowe. Do grona najemców centrum handlowego należą m.in. Netto, Media Markt, H&M, CCC, Reserved, Rossmann, Martes Sport, Smyk oraz Empik, uzupełnione o kawiarnie i przestrzeń gastronomiczną m.in. z restauracją McDonald’s i strefę usługową. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajduje się market budowlany Leroy Merlin.

Doskonałą dostępność obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego oraz przebiegająca wokół centrum handlowego ścieżka rowerowa łącząca Galerię Solną z terenem pobliskiego uzdrowiska. Swoją architekturą Galeria Solna nawiązuje do tężni solankowej – wizytówki miasta. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych jest ponad 960 miejsc parkingowych.

Powrót