Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Sudecka z najnowszym konceptem sklepu OCHNIK

11/10/2021

Galeria Sudecka umacnia współpracę z firmą OCHNIK – w nowym, trzykrotnie większym lokalu najemca uruchomił swój najnowocześniejszy format. Propozycja przypadnie do gustu klientom, którzy szukają polskich marek, oferujących klasyczne wzornictwo, dbałość o detal i wysoką jakość produktów.

Polscy konsumenci coraz świadomiej dokonują zakupów i chętniej wybierają rodzime marki czy producentów. Na pochodzenie towarów zwracają uwagę nie tylko podczas zakupów spożywczych, ale również uzupełniając garderobę lub szukając stylowych dodatków.

W odpowiedzi na ten trend, należąca do EPP Galeria Sudecka zaproponowała marce OCHNIK – topowemu polskiemu producentowi odzieży i galanterii – przeniesienie do nowego, blisko trzykrotnie większego lokalu o powierzchni prawie 300 mkw. Relokacja sklepu wpisuje się w strategię powiększania salonów firmowych, od kilku lat konsekwentnie realizowaną przez markę.

Po przeprowadzce sklep OCHNIK w Galerii Sudeckiej jest jednym z największych salonów tej firmy w całej Polsce. W nowym, większym lokalu, mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic znajdą szeroki wybór ubrań, akcesoriów i dodatków – nie tylko ze skóry naturalnej. W aktualnej kolekcji jesienno-zimowej, postawiono na stylową odzież wierzchnią – ciepłe płaszcze i kurtki oraz swetry czy bluzy dla kobiet i mężczyzn. Asortyment został uzupełniony o obuwie, torebki, walizki oraz portfele.

Z badań wynika, że pochodzenie i polskość produktów w kategorii odzież oraz obuwie są kluczowymi wskaźnikami podczas podejmowania decyzji zakupowych dla 60 proc. konsumentów[1].
W nowym, większym lokalu OCHNIK, z rozbudowanym asortymentem i w nowoczesnym koncepcie, możemy zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze doświadczenia. Konsumenci, wybierając ofertę najemcy, przyczynią się do wsparcia rodzimych biznesów i gospodarki, a w zamian otrzymają produkty wysokiej jakości – podkreśla Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

OCHNIK to polska firma rodzinna specjalizująca się w produkcji galanterii i odzieży. Słynie z wysokiej jakości materiałów oraz wieloletniej tradycji. Kolekcje firmy są tworzone przez młodych, ambitnych projektantów, którzy na bieżąco śledzą trendy i nowinki ze świata mody. Firma współpracowała m.in. z uznanym duetem Paprocki & Brzozowski, a także z Violą Śpiechowicz i Marią Nowińską.

________________________________________
[1] https://www.rp.pl/handel/art473751-pandemia-polacy-wola-kupowac-polskie-towary

Powrót