Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Sudecka z nowymi najemcami

25/05/2023

Do otwartego niedawno salonu HalfPrice w Galerii Sudeckiej dołączyły kolejne marki z portfolio Grupy CCC. Już teraz klienci mogą korzystać z oferty nowoczesnego konceptu eobuwie.pl oraz asortymentu CCC w nowej odsłonie. Dodatkowo w jeleniogórskim centrum zarządzanym przez EPP zadebiutował Rossmann, wzmacniając ofertę drogeryjną obiektu. Łączny metraż objęty nowymi umowami wynosi 1500 mkw.

Galeria Sudecka to główna destynacja zakupowa w regionie karkonoskim. Wiodącą pozycję naszego obiektu handlowego dostrzegają zarówno nowi, jak i dotychczasowi najemcy, którzy rozwijają się razem z nami. Różnicujemy naszą ofertę, uzupełniając tenant mix o wiodące marki w swoich kategoriach. Niedawno otworzył się wyczekiwany koncept eobuwie.pl, a także dołączyła znana i lubiana sieć Rossmann. Nasz wieloletni najemca, marka CCC, otworzył się po krótkiej przerwie w nowej, odświeżonej formule. Wdrożone zmiany już teraz przekładają się na większą odwiedzalność Galerii Sudeckiej przez mieszkańców Jeleniej Góry i okolic – komentuje Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Innowacyjny koncept eobuwie.pl

Rozwiązania zastosowane w salonie eobuwie.pl zadowolą klientów, którzy cenią sobie wygodę i nowoczesne podejście do zakupów. Dzięki umieszczonym w lokalu tabletom mogą oni zapoznać się z ofertą, uwzględniającą produkty od ponad 800 marek z kategorii casual, sport i premium. eobuwie.pl stale rozwija swoje usługi – dzięki opcji „Przymierz zanim zapłacisz!” produkty można zarezerwować online, a następnie przymierzyć je stacjonarnie. W asortymencie sklepu o powierzchni około 335 mkw. klienci znajdą ponad 11 tys. produktów, w tym obuwie, dodatki i modne akcesoria.

Rossmann debiutuje w Galerii Sudeckiej

Rossmann to ponad 21 tys. produktów pochodzących zarówno od polskich, jak i zagranicznych marek. Są wśród nich artykuły do pielęgnacji ciała, makijażu, perfumy, a także środki czystości oraz zdrowa żywność. Nowy salon zajął powierzchnię niemal 450 mkw.

CCC w nowym wydaniu

Marka CCC oferuje różnorodny asortyment, uwzględniający obuwie i akcesoria dla dorosłych i dzieci. W nowym, odświeżonym koncepcie zapewnia klientom Galerii Sudeckiej innowacyjne rozwiązania, jak np. skaner esize.me, który pozwoli wykonać skan stóp 3D przydatny do prawidłowego dopasowania obuwia. Skanery są dostępne również we wspomnianym koncepcie eobuwie.pl, który należy do Grupy CCC. Oferta CCC przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym konsumentom. Salon przeniosł się do nowego lokalu, którego powierzchnia wynosi 725 mkw.

Powrót