Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Sudecka zaprasza w podróż na Planetę Burgera

13/05/2021

Należąca do EPP Galeria Sudecka, ulubione centrum handlowe mieszkańców Jeleniej Góry, z początkiem maja powiększyła ofertę gastronomiczną o lokalną restaurację serwującą kultowe amerykańskie kanapki. Planeta Burgera kusi klientów daniami kuchni ulicznej na razie w opcji na wynos, jednocześnie zapraszając do degustacji menu dostępnego już niebawem na miejscu.

Jaka jest ulubiona majowa rozrywka Polaków? Grillowanie! Wybiera je aż 75% rodaków . Dla mieszkańców Jeleniej Góry, który lubią smak potraw z grilla, ale nie chcą spędzać długiego czasu przy gotowaniu, przychodzi z pomocą Galeria Sudecka i jej nowa propozycja w ofercie gastronomicznej.
Wysokiej jakości składniki, duży wybór dodatków i możliwość własnego skomponowania burgera to oferta Planety Burgera, która zajęła powierzchnię 148 mkw. w strefie gastronomicznej na poziomie 0. W tym autorskim koncepcie na pierwszym miejscu postawiono pyszne jedzenie i szybką obsługę. Na fanów burgerów czekają opcje mięsne i wegetariańskie wraz z wyborem dodatków i bułek. Dania na wagę dostępne są w formule szwedzkiego stołu.

Nowy, lokalny najemca z pysznymi burgerami to świetna wiadomość dla naszych klientów i kolejny powód, aby odwiedzić nasze centrum. Planeta Burgera to premiera amerykańskiego menu w gastronomicznej ofercie Galerii Sudeckiej. Streetfood rodem z Nowego Jorku dołącza do obecnej już w jeleniogórskim centrum kuchni polskiej, azjatyckiej i tureckiej. Na razie najemca działa w wersji na wynos, ale niecierpliwie czekamy na możliwość goszczenia klientów na miejscu w naszej przestronnej strefie restauracyjnej – mówi Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Powrót