Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Tęcza rozbudowuje ofertę dla Generacji Z

16/11/2021

Należąca do EPP Galeria Tęcza w Kaliszu wychodzi naprzeciw potrzebom zakupowym najmłodszej grupy nabywców – Generacji Z i uruchomiła salon Sinsay, w którym inspiracje odnajdą również kobiety i mężczyźni ceniący miejski styl, a także mamy wraz ze swoimi pociechami. Marka z portfolio LPP zajęła lokal o powierzchni niemal 1000 mkw. na 1. piętrze centrum.

Pokolenie Z jest jedną z grup konsumentów, która pomimo swojego cyfrowego zaawansowania preferuje zakupy stacjonarne. Dwie trzecie post-Millenialsów traktuje wizytę w centrum handlowym jako sposób na spędzanie wolnego czasu (67%) lub możliwość wspólnego wyjścia z najbliższymi (66%). Kupując odzież, obuwie i akcesoria, 64% generacji Z inspiruje się asortymentem dostępnym w sklepie stacjonarnym lub w witrynach sklepowych – w większym stopniu niż treściami w mediach społecznościowych.

– Czynniki, które zachęcają młode pokolenie do odwiedzania sklepów stacjonarnych to m.in. możliwość obejrzenia i przymierzenia ubrań oraz fizycznego obcowania z produktem, a także dostępność dodatk wych usług, takich jak profesjonalne doradztwo czy stylizacja. W kaliskiej Galerii Tęcza na wszystkich klientów, którzy lubią wyrażać się poprzez modę, czeka już rozbudowana oferta marki Sinsay. O młodzieżowy klimat zadbaliśmy jeszcze przed otwarciem – na czas przygotowania lokalu witryna stała się selfie-wallem i cieszyła się dużą popularnością wśród najmłodszej generacji kaliszan. Mamy nadzieję, że propozycja modowa SiNSAY spotka się z równie wysokim zainteresowaniem wśród wszystkich odwiedzających Galerię Tęcza – komentuje Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Sinsay odpowiada na potrzeby swoich klientów, oferując im najnowsze trendy w atrakcyjnych cenach. Nowy sklep Sinsay Galerii Tęcza wyróżnia się stonowanymi kolorami, które stanowią dobre tło dla tegorocznej kolekcji marki. Oprócz asortymentu dla nastolatek i młodych kobiet, w sklepie są dostępne działy dla mężczyzn i dzieci. Różnorodność kolekcji umożliwia swobodne tworzenie modnych stylizacji na każdą okazję. Ofertę Sinsay uzupełniają elementy wyposażenia wnętrz oraz linia kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

Galeria Tęcza zlokalizowana jest w ścisłym centrum Kalisza, w bliskiej odległości od Starego Rynku. Znajduje się w niej blisko 60 sklepów najbardziej popularnych marek, punkty usługowe, klub Fitness World, kino Cinema3D, plac zabaw dla dzieci oraz restauracje i kawiarnia.

Powrót