Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Galeria Veneda stawia na różnorodną ofertę

16/05/2023

Zarządzana przez EPP Galeria Veneda rozszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie łomżyńskie centrum handlowe powitało nowych najemców – marki Lee i Wrangler, Quiosque oraz Project Phoenix, Vezzi, Cloudshop i Bubu Bubble Tea. Obiekt stał się także miejscem debiutu pierwszego w Polsce odświeżonego wizualnie salonu Diverse, który zaskakuje przestronnym wnętrzem i różnorodnym asortymentem. Łączna powierzchnia zajęta przez nowych najemców oraz sklep Diverse wynosi ponad 450 mkw.

Stale rozwijamy propozycję Galerii Veneda, tak by zaskakiwać nowościami w ofercie. Zmiany te zauważają zarówno klienci odwiedzający nasze centrum, jak również obecne i dołączające do nas marki. Niesłabnące zainteresowanie Galerią Veneda potwierdzają cztery nowości, np. otwarcie salonu marek Lee i Wranger, oraz chęć kontynuowania współpracy ze strony dotychczasowych najemców. Dla przykładu marka Diverse dwukrotnie zwiększyła wynajmowaną przestrzeń i uruchomiła sklep po krótkiej przerwie, wybierając nasze centrum na miejsce debiutu swojego nowego konceptu wizualnego. A to nie koniec zmian. Na mieszkańców Łomży i okolic w naszym centrum czeka już propozycja marki Quiosque z modą damską – komentuje zmiany Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Denim, który łączy modę i funkcjonalność
Znakiem rozpoznawczym marek Lee i Wrangler jest ponadczasowa, dobrej jakości jeansowa odzież dla kobiet i mężczyzn, która idealnie sprawdzi się na co dzień. W ofercie marek znajduje się szeroki wybór spodni i kurtek, jak również ponadczasowe limitowane kolekcje ubrań, sukienek oraz koszul.

Stylizacje na każdą okazję
Quiosque to marka z polskim rodowodem, oferująca odzież dla kobiet. Jej kolekcje wyróżniają się nieprzemijającą elegancją oraz dobrej jakości materiałami. Klientki Łomży i okolic znajdą w asortymencie szeroki wybór sukienek, kombinezonów czy żakietów, jak również obuwie i najmodniejsze dodatki na każdą okazję. Salon Quiosque zajął przestrzeń ponad 115 mkw.

Stylowa odzież damska i męska od polskiej marki
Diverse to polska marka modowa, oferująca odzież dla kobiet i mężczyzn ceniących wygodę oraz jakość. Każdy, kto preferuje aktywny styl życia i dba o ubiór zgodny z trendami, znajdzie tam coś dla siebie. Relokacja do lokalu o powierzchni blisko 250 mkw., dwukrotnie większego niż zajmowany dotychczas, umożliwia klientom robienie zakupów w bardziej przestronnych i komfortowych warunkach. System meblowy, zastosowany w odświeżonym koncepcie wizualnym, pozwala im na korzystanie ze stref, w których eksponowane są kolekcje specjalne, m.in. Athletics czy Dakar. Natomiast precyzyjne oświetlenie liniowe oraz oznaczenia pozwolą klientom szybciej zapoznać się z rozbudowanym asortymentem dostępnym w salonie.

Propozycję łomżyńskiego centrum wzmocnili również najemcy, którzy zajęli wyspy umieszczone w pasażu handlowym. Wśród nich znaleźli się m.in. Project Phoenix, oferujący najnowsze kolekcje zabawek dla dzieci, Vezzi ze starannie wykonaną biżuterią i Cloudshop. Ofertę gastronomiczną wzmocniło Bubu Bubble Tea, oferujące herbaty wypełnione smakowymi kulkami żelowymi.

Powrót