Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

HalfPrice debiutuje w jeleniogórskiej Galerii Sudeckiej

20/02/2023

Zarządzana przez EPP Galeria Sudecka poszerzyła grono najemców, nawiązując współpracę z należącą do Grupy CCC marką HalfPrice. Mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic już teraz mogą korzystać z rozbudowanej oferty pierwszego w regionie sklepu, w którym znajdą markową odzież, obuwie, kosmetyki, akcesoria i dodatki do domu w atrakcyjnych cenach. HalfPrice zajął lokal o powierzchni niemal 1400 mkw. na parterze centrum handlowego.

Koncepty off-price zyskują coraz większą popularność głównie dzięki wyselekcjonowanej ofercie produktów premium od znanych brandów, które są dostępne w okazyjnych cenach. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek działających w tym formacie jest HalfPrice, debiutujący w regionie karkonoskim.

Galeria Sudecka to miejsce regionalnych debiutów dla znanych marek, takich jak np. HalfPrice, co podkreśla wiodącą pozycję centrum w regionie i jego atrakcyjność w oczach najemców. Zauważamy, że popularność value retailers wśród naszych klientów stale rośnie – otwarcie sklepu HalfPrice było jednym z najbardziej wyczekiwanych w ciągu minionych miesięcy. Widać to w wynikach – konsumenci chętnie odwiedzają nowo otwarty sklep i korzystają z jego rozbudowanej oferty – komentuje Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Znane marki w atrakcyjnych cenach
Marka HalfPrice zaoferuje jeleniogórskim łowcom okazji produkty znanych marek w cenach obniżonych nawet do 80%. Każdego dnia w sklepie dostępne są nowości od najpopularniejszych brandów z całego świata. Klienci znajdą tam szeroki wybór odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci, obuwie, akcesoria i dodatki do domu, kosmetyki, jak również zabawki dla najmłodszych.

Powrót