Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Inowrocławski debiut Pizza Hut w Galerii Solnej

22/12/2021

Należąca do EPP Galeria Solna jest pierwszą lokalizacją znanej sieci pizzerii Pizza Hut w Inowrocławiu.

Najemca poszerzył ofertę food courtu centrum handlowego o bogaty wybór dań, w tym kilkanaście rodzajów pizzy.

Pizza króluje na polskich stołach
Jak wynika z danych Pizza Hut, w 2019 roku klienci pizzerii zjedli łącznie prawie 7 milionów pizz[1], a przez ostatnie lata popyt na to danie zdaje się nie słabnąć.

– Cieszymy się z kolejnego otwarcia w Galerii Solnej. Pizza Hut to rozpoznawalna i popularna marka, na którą czekali nasi klienci. Nowy lokal stanowi doskonałe uzupełnienie oferty gastronomicznej centrum handlowego i z pewnością spotka się z sympatią i zainteresowaniem mieszkańców Inowrocławia. Zapraszamy do skorzystania z oferty Pizza Hut w przerwie między zakupami w Galerii Solnej czy po rodzinnym spacerze w pobliskim Nowym Parku Solankowym – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Serce na talerzu
Pizza Hut jest jedną z najbardziej znanych pizzerii w Polsce. W 2020 roku jako jedyna marka odnotowała wyraźny wzrost pozytywnych opinii konsumentów[2], dzięki działaniom prowadzonym w ramach akcji #wzywamyposiłki. Firma uruchomiła pomoc służbom medycznym i wprowadziła szczególne zasady bezpieczeństwa we wszystkich restauracjach, a także zorganizowała bezkontaktową dostawę.

Z oferty Pizza Hut w Galerii Solnej można skorzystać na miejscu lub odebrać dania na wynos. W menu znajduje się wiele rodzajów pizz, przystawki, sałatki, napoje oraz lody Ben&Jerry’s.

________________________________________
[1] https://noizz.pl/jedzenie/dzien-pizzy-polska-wsrod-europejskich-liderow-spozycia-pizzy/xz1282l
[2] https://nowymarketing.pl/a/25887,pizza-hut-z-najwyzszym-wzrostem-notowan-marki-wsrod-konsumentow

Powrót