Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Jeszcze większa oferta elektroniki w Zakopiance

19/10/2021

Należący do EPP Park Handlowy Zakopianka wzmocnił rosnący segment produktów elektronicznych i AGD. W nawiązaniu do najnowszych trendów i prognoz rynkowych krakowskie centrum EPP powiększyło asortyment o ofertę elektromarketu Media Expert.

Globalna sprzedaż elektroniki użytkowej i AGD notuje kolejne wzrosty. Najnowsze prognozy wskazują, że ten rok będzie wyjątkowy dla rynku technicznych dóbr konsumenckich. Już po pierwszych sześciu miesiącach sprzedaż w tym sektorze wzrosła o rekordowe 26%[1], co jest świetnym prognostykiem dla naszych najemców z tej branży. A przed nami jeszcze szereg okazji, takich jak zbliżający się Black Friday, święta czy koniec roku, które mogą te statystyki dodatkowo podnieść. W ubiegłym roku zakup nowego sprzętu elektronicznego podczas wyprzedaży w Black Friday planowało blisko 65% polskich konsumentów[2]. Cieszę się, że możemy zaoferować mieszkańcom Krakowa i okolic wzmocnioną ofertę elektroniki i sprzętu AGD w PH Zakopianka jeszcze przed zakupowym szczytem czwartego kwartału – mówi Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

Szeroki wybór, najnowsze technologie w atrakcyjnych cenach i indywidualne podejście do klientów to wyróżniki tej rozpoznawalnej na rynku sieci elektromarketów. W nowym salonie o powierzchni 960 mkw. na klientów czeka bogata oferta w segmencie RTV i AGD, a także laptopów, tabletów, smartfonów czy gamingu i multimediów.

________________________________________
[1] https://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/,102389.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email
[2] https://blackweek.global/pl-pl/

Powrót