Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Kobiety wybierają wygodę. Światowe trendy bielizny Calzedonia Group już w Galaxy

08/03/2021

Należące do EPP Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy powiększyło ofertę bielizny o propozycję dwóch marek z portfolio Calzedonia Group. W szczecińskim centrum ruszył pierwszy w regionie salon popularnej wśród młodszych konsumentek marki Tezenis i słynącej z subtelnej elegancji – Intimissimi.

Przede wszystkim komfort
Spowodowane obecną sytuacją na świecie zmiany w trendach miały istotny wpływ na branżę bielizny. Konsumentki nie chcą już nosić kultowego kiedyś modelu biustonosza „push-up”, bardziej oczekując od marek komfortu i funkcjonalności . Dlatego sprzedaż staników sportowych i wygodnych oraz miękkich staników typu bralette nawet trzykrotnie przekroczyła wyniki biustonoszy „push-up”.

Kaszmir, jedwab i najnowsze technologie
Na potrzeby poszukujących przede wszystkim wygody konsumentek odpowiadają marki bieliźniane, które oferują bieliznę z najdelikatniejszych materiałów. Wygodę i dopasowanie do ciała zapewniają też naturalne włókna i innowacyjne rozwiązania technologiczne. Bielizna pozostaje silnym i ciągle rosnącym segmentem rynku, również w Polsce – prognozuje się, że do 2025 będzie on stanowić prawie 15% polskiego rynku modowego.

W Galaxy śledzimy najnowsze globalne trendy konsumenckie i wybieramy te najlepiej odpowiadające na potrzeby naszych klientów w Szczecinie i okolicach, czyli bardzo kosmopolitycznym regionie Polski. Obserwowane na światowym rynku potrzeby klientek szukających komfortu i wygody są uniwersalne, a segment bieliźniarski prężnie się rozwija, również w Galaxy. Dlatego do współpracy przy poszerzeniu naszego portfolio zaprosiliśmy lidera tego rynku – Calzedonia Group. Pierwszy sklep Tezenis w regionie będzie magnesem dla zwolenniczek młodzieżowego stylu. Intimissimi ma wierną grupę klientek i klientów ceniącą włoską elegancję – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Światowe marki rodem z miasta Romea i Julii
Słynąca z połączenia wyrafinowanego stylu z prostotą marka Intimissimi zajęła salon o powierzchni 93 mkw. Klienci znajdą tam najwyższej jakości bieliznę damską i męską, a także komfortową odzież, piżamy i koszulki nocne oraz specjalną, dopasowaną do obecnych czasów sekcję odzieży homewear.

Pierwszy Tezenis w regionie
Po sąsiedzku, 148 mkw. powierzchni zajęła z kolei najbardziej młodzieżowa marka we włoskiej grupie, która wyróżnia się stałą rotacją asortymentu i nowoczesnymi kolekcjami bielizny. Projekt obu salonów odzwierciedla dbałość marek o komfort klientów – dominują jasne kolory, z drewnianymi elementami wykończenia, które utrzymują jednolity wizerunek i podkreślają ofertę sklepów.

Powrót