Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Lokalny debiut W.KRUK we włocławskiej Wzorcowni

03/04/2023

W zarządzanej przez EPP Wzorcowni rozpoczął działalność pierwszy we Włocławku salon najstarszej polskiej marki jubilerskiej W.KRUK. W nowo otwartym sklepie mieszkańcy miasta i okolic znajdą rozbudowaną ofertę biżuterii, jak również otrzymają fachowe doradztwo w doborze wyrobów jubilerskich. W.KRUK jest także ekspertem w dziedzinie zegarków. Salon jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek jubilerskich w Polsce znajdzie się na parterze centrum handlowego.
Branżowe raporty wskazują, że większość konsumentów preferuje zakupy stacjonarne, zwłaszcza w wybranych kategoriach produktów. Aż 74% respondentów wskazało, że do sklepów wybiera się m.in. po wyroby luksusowe, w tym biżuterię, a doradztwo personelu jest jednym z trzech kluczowych powodów wyboru stacjonarnego kanału zakupy tego typu produktów[1].

Wizyta w centrum handlowym daje klientom możliwość obejrzenia produktu na żywo, dopasowania modelu i rozmiaru oraz natychmiastowego zakupu. Wyroby jubilerskie to nie tylko piękna ozdoba, ale też często inwestycja na lata, dlatego tak ważny jest bezpośredni kontakt z produktem i możliwość skorzystania z porady doświadczonego personelu. W.KRUK, który oprócz biżuterii codziennej i na specjalne okazje, ma w swojej ofercie również wyroby luksusowe, wpisuje się w potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów, a włocławski debiut marki w naszym obiekcie potwierdza jego wiodącą pozycję w tej części Polski – komentuje Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Autorskie kolekcje i najnowsze trendy
W salonach W.KRUK klienci znajdą szeroki wybór produktów wysokiej jakości. Oferta uwzględnia złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne, jak również autorskie kolekcje inspirowane najnowszymi trendami. W.KRUK jest znany także z eksperckości w dziedzinie zegarków – wiele renomowanych marek czasomierzy można znaleźć wyłącznie w salonach marki.

[1] CBRE „Global Live Work Shop Report”, 2022.

Powrót