Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne

LPP stawia na Pasaż Grunwaldzki

24/04/2018

LPP, największa i najbardziej dynamicznie rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce, zaprezentowała nową, powiększoną odsłonę dwóch salonów Cropp i House, obecnych od dawna w Pasażu Grunwaldzkim. Dołączyło do nich najmłodsze dziecko LPP, marka Sinsay.

Salony marek Cropp i House, do tej pory znajdujące się na poziomie -1, przeprowadziły się na poziom +1, gdzie podwoiły wynajmowane powierzchnie: Cropp do 518 m², a House – do niecałych 500 m². Na tym samym poziomie, na powierzchni 540 m² otworzył się Sinsay, zamykając w ten sposób „wielką piątkę” LPP. W Pasażu znajduje się także salon Reserved z najnowszą koncepcją wnętrza salonu oraz Mohito.

Obecność wszystkich marek grupy LPP potwierdza, że Pasaż Grunwaldzki jest jednym z wiodących na wrocławskim rynku centrów handlowo-rozrywkowych. Klient Pasażu jest lojalny, ceniący lokalizację w centrum miasta, gdzie łatwo można dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją publiczną
W nowych salonach zastosowano najnowsze rozwiązania projektowe – salony kuszą otwartością od wejścia. Witryny są przejrzyste, jasne, przejścia pomiędzy meblami są szerokie, towar ułożony jest w sposób intuicyjny, wszystko to w duchu budowania „shopping experience”. W dzisiejszych czasach nie wystarcza już uprzejme ‘dzień dobry!’ w progu sklepu. Współczesny kupujący jest bardziej wymagający, oczekuje wyjątkowej obsługi i jednocześnie intuicyjnego, sprawnego poruszania się po sklepie. Przemyślane, wyznaczające trendy salony LPP dokładnie wpisują się w profil klienta Pasażu Grunwaldzkiego – nowoczesnego, podążającego za nowinkami technologicznymi, oczekującego obsługi na wysokim poziomie
Zmiana lokalizacji Cropp i House była efektem starannie przemyślanej strategii układania tenant-mix w naszym projekcie. Każdemu najemcy przyglądamy się indywidualnie i staramy się tworzyć optymalne środowisko do stałego wzrostu odwiedzalności oraz obrotów. Relokacje, powiększenia lokali czy nowe odsłony sklepów z najnowocześniejszymi projektami wnętrz to niezbędne zmiany wpływające na zwiększenie atrakcyjności miejsca – mówi Marek Gładki, Dyrektor działu Leasing & Asset Management w EPP. – Cieszymy się, że LPP, właściciel najpopularniejszych marek odzieżowych w Polsce, wybierający najlepsze lokalizacje, postawił na Pasaż Grunwaldzki. Trudno o lepszy dowód zaufania ze strony najemcy – dodał.

Powiększone i nowocześnie zaprojektowane salony LPP to nie jedyne zmiany w Pasażu Grunwaldzkim. Już wkrótce rozpocznie się przebudowa wnętrz, zaczynając od korytarzy po zupełnie wyjątkową strefę restauracyjną, która jeszcze lepiej odpowie na potrzeby Wrocławian.

Pasaż Grunwaldzki, zlokalizowany w samym sercu Wrocławia, jest ulubionym miejscem zakupów i spotkań mieszkańców oraz wizytówką wrocławskiego Placu Grunwaldzkiego. Kompleksową ofertę centrum tworzy blisko 200 punktów handlowych, usługowych oraz restauracyjnych. Szeroki wybór znanych marek, bogaty kalendarz imprez i atrakcji – to wszystko sprawia, że Pasaż jest idealnym wyborem na udane zakupy oraz spędzenie wolnego czasu. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, strefa food court z restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto, a już od maja klienci Pasażu będą mogli ponownie korzystać z nowoczesnego klub sportowego znanej i bardzo popularnej we Wrocławiu sieci Fitness Academy.

Powrót