Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Moda dla wymagających wybiera Galerię Amber – Weekend MaxMara i MARELLA debiutują w Kaliszu

05/10/2021

Należąca do EPP Galeria Amber wzmacnia swoją ofertę modową o dwie marki luksusowe – Weekend MaxMara oraz MARELLA. To pierwszy butik tych włoskich firm prét-â-porter w Kaliszu, z ofertą skierowaną do osób ceniących najwyższą jakość i ponadczasowy styl. Ubrania spod igły projektantów klienci znajdą w kameralnym lokalu na parterze Galerii Amber.

Marki luksusowe zmieniają się i chcą być bliżej ludzi – wcześniej zarezerwowane dla wybranych, dziś stają się transparentne, zaangażowane i zorientowane na klienta. W przypadku produktów z najwyższej półki, ogromną rolę odgrywa bezpośredni kontakt z przedmiotami, przeżycia i emocje związane z samymi zakupami. Liczy się również panująca w lokalu atmosfera, nienaganna obsługa klienta czy fachowe doradztwo, które są nieodłączną częścią całego procesu zakupowego i budowania opinii konsumentów o firmie.

Należąca do EPP Galeria Amber, chcąc zapewnić mieszkańcom Kalisza i okolic niepowtarzalne doświadczenia zakupowe, uzupełnia swoją ofertę o pożądane brandy luksusowe – Weekend MaxMara i MARELLA.

Propozycje obu najemców są skierowane do wymagających klientek, które cenią elegancję i klasykę w połączeniu w najnowszymi trendami prosto ze światowych wybiegów. Weekend MaxaMara oraz MARELLA słyną z precyzji i wysokiej jakości wykonania swoich kolekcji. Ich salony znajdują się we wszystkich stolicach mody – Mediolanie, Rzymie, Dubaju, Hong Kongu, Paryżu czy Tokio. Teraz również kaliszanie, oprócz starannie dopracowanych kolekcji ubrań, znajdą u nowego najemcy Galerii Amber także stylowe dodatki, akcesoria i obuwie.

W Galerii Amber zapewniamy zróżnicowane portfolio najemców, których asortyment zaspokaja potrzeby szerokiego grona odbiorców. Obok popularnych brandów, proponujemy wysublimowane kolekcje marek premium, skierowanych do wymagających konsumentów. Świetna lokalizacja i stabilny dobór najemców wpłynął na decyzję firm Weekend MaxMara i MARELLA o uruchomieniu swojego pierwszego stacjonarnego salonu w Kaliskiem właśnie w naszym centrum handlowym. Cieszymy się, że odwiedzający Galerię Amber mogą już docenić włoski styl i elegancję oferowane przez naszych nowych najemców, którzy zyskują grono stałych i lojalnych klientów – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Weekend MaxMara to włoska marka luksusowa z wieloletnimi tradycjami, uwielbiana przez kobiety na całym świecie. Swoją reputację zawdzięcza wartościom, jakimi kieruje się przy tworzeniu kolekcji – kreatywność, jakość, innowacyjność i ponadczasowość. Dla Weekend MaxMara tworzyły między innymi takie osobowości, jak Emmanuelle Kahn, Karl Lagerfeld, Dolce & Gabbana czy Narciso Rodriguez.
MARELLA to włoska firma należąca do modowej grupy Max Mara Fashion Group. Słynie z luksusowych tkanin i perfekcyjnego wykonania ubrań.

Powrót