Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Mostostal przedłuża umowę najmu w Parku Rozwoju

10/01/2023

Lider branży budowlanej – Mostostal Warszawa SA – zostaje w zarządzanym przez EPP Parku Rozwoju, najbardziej zielonym kompleksie biurowym na warszawskim biznesowym Mokotowie. Firma przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni ponad 3 300 mkw. na piętrze 5 i 6 w budynku II przy ulicy Konstruktorskiej 12.

Mostostal Warszawa SA należy do grona największych firm budowlanych w Polsce. Występując w roli generalnego wykonawcy, realizuje inwestycje we wszystkich kluczowych sektorach rynku budowlanego w kraju i poza granicą.

Doceniamy dogodną lokalizację i charakter powierzchni, którą zapewnia nam Park Rozwoju. W kolejnych latach planujemy reorganizację naszych pomieszczeń, by jeszcze lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby pracowników. Zależy nam, by jako ceniony pracodawca, oferować im komfortowe biuro najwyższej jakości, spełniające kryteria zrównoważonego rozwoju – komentuje Paweł Kwiecień, Kierownik Działu Komunikacji i Administracji, Mostostal Warszawa SA.

Mostostal to kolejny najemca, który zdecydował się na długoterminową współpracę z nami. Siedziba firmy znajduje się na najwyższych kondygnacjach Parku Rozwoju, dzięki czemu pracownicy mają dostęp do pięknego tarasu, z którego rozpościera się widok na panoramę Warszawy. Oprócz walorów wizualnych, przestrzeń w sezonie letnim z powodzeniem można wykorzystać do pracy czy chwili odpoczynku. Najemcy doceniają oferowaną im jakość, o której świadczą także nasze inwestycje prośrodowiskowe. Kompleks biurowy posiada certyfikację BREEAM na poziomie Excellent, oferuje także szereg energooszczędnych rozwiązań, jak odzyskiwanie ciepła czy wydajny system wentylacji – mówi Maciej Sałata, Leasing Manager w EPP.

Park Rozwoju to nowoczesny i najbardziej zielony kompleks biurowy klasy A na warszawskim biznesowym Mokotowie, składający się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni 34 tys. mkw. Zaprojektowany został z myślą o stworzeniu przyjaznego, wielofunkcyjnego środowiska pracy. Park Rozwoju to miejsce zintegrowane z okoliczną tkanką miejską, z którego korzystają zarówno pracownicy kompleksu jak również lokalna społeczność.

Kompleks o ponadczasowej architekturze wyróżnia się nie tylko dużymi możliwościami aranżacji powierzchni, rozbudowaną infrastrukturą dla rowerzystów czy dużą liczbą miejsc parkingowych. Park Rozwoju wspiera biznes i jego rozwój.

Powrót