Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Na sportowo lub elegancko – nowe marki w zamojskiej Twierdzy

11/05/2022

Zamojska Galeria Twierdza poszerza swoją ofertę w segmencie mody męskiej oraz uzupełnia asortyment dla osób aktywnych fizycznie. Do grona najemców dołączyła polska marka odzieżowa KUBENZ oraz Olimp Store, oferujący bogaty wybór odżywek i suplementów diety. Natomiast sklep sportowy Martes Sport przeniósł się do nowej lokalizacji na ponad dwukrotnie większą powierzchnię.

– Z badań wynika, że centra handlowe stanowią ważną destynację zakupową dla wielu kategorii produktowych – ponad połowa konsumentów kupuje tu obuwie i akcesoria, 47% – ubrania dla dorosłych, a co trzeci odzież i sprzęt sportowy[1]. Dlatego aktualizujemy ofertę Galerii Twierdza w Zamościu, by być na czasie, odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku oraz zainteresować nowe grupy odbiorców. Każdy moment jest dobry na metamorfozę szafy i zwrot w kierunku zdrowego stylu życia, dlatego cieszę się, że nawiązaliśmy współpracę z nowymi markami a nasz wieloletni najemca, Martes Sport, zdecydował się na rozwój i powiększenie asortymentu właśnie w zamojskiej Twierdzy – komentuje Jakub Ociepka, Asset Manager w EPP.

Męski świat od KUBENZ
Nowym najemcą Galerii Twierdza w Zamościu została polska marka KUBENZ, oferująca klasyczne kolekcje odzieży męskiej. Jest skierowana do współczesnych mężczyzn, ceniących jakość, wygodę i podążających za nowymi trendami. Oprócz spodni, koszul, swetrów i okryć wierzchnich, klienci sklepu KUBENZ znajdą też garnitury i smokingi na ważne uroczystości. Najemca zajął lokal o powierzchni 109 mkw.

Dwa razy więcej sportu
Martes Sport oferujący markową odzież i artykuły do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych przeniósł się do nowej, ponad dwukrotnie większej lokalizacji. Na 750 mkw. klienci zarządzanego przez EPP centrum znajdą m.in. produkty sezonowe, turystyczne, sprzęt sportowy (np. rowery), odzież i akcesoria na trening czy do uprawiania sportów wodnych oraz szeroki wybór obuwia sportowego. Funkcjonalna i tematyczna organizacja poszczególnych sekcji ułatwia nawigację po sklepie i wzmacnia pozytywne doświadczenia zakupowe.

Wsparcie dla aktywnych
Olimp Store, który otworzył swój pierwszy lokal w Zamościu właśnie w Galerii Twierdza, to znana sieć sklepów z odżywkami i suplementami diety dla ludzi aktywnych. Klienci znajdą tu m.in. produkty prozdrowotne, witaminy, odżywki białkowe, produkty wspierające spalanie tłuszczu i budowanie masy mięśniowej topowych marek: Olimp Sport Nutrition, Olimp Labs czy Biogenix, Results Nutrition, DNA Your Sups. Dodatkowo, doświadczeni sprzedawcy zaoferują profesjonalną pomoc w doborze suplementów uzupełniających dietę czy pomagających w realizacji postawionych celów treningowych.
Zamojska Galeria Twierdza to blisko 24 tys. mkw. powierzchni handlowej. W rodzinnym centrum z komponentem rozrywkowym znajduje się ponad 90 sklepów popularnych marek w tym H&M, Reserved, New Yorker, Deichmann, CCC, Douglas, Smyk, 5.10.15, Empik, Sizeer, Martes Sport, Rossmann, home&you i wiele innych. Ulokowano tam największy w regionie sklep z elektroniką MediaMarkt. Klienci mogą też robić zakupy w markecie spożywczym Intermarché.
________________________________________
[1] Knight Frank, Zmiany zachowań konsumentów przed i w trakcie COVID-19, 2022

Powrót