Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Największa kręgielnia w Wielkopolsce otwarta w King Cross Marcelin

14/05/2024

Do grona najemców należącego do EPP King Cross Marcelin dołączyło Centrum Rozrywki Gravitacja. Tym samym obiekt zyskał nową funkcję rozrywkową. Klienci poznańskiego centrum handlowego mogą korzystać z bogatej oferty największej kręgielni w województwie wielkopolskim, a także innych atrakcji – m.in. strefy bilardowej, przestrzeni karaoke, parkietu do tańca i baru. Całość wspomagana jest nowoczesnymi technologiami, które gwarantują świetną rozrywkę dla każdego, niezależnie od wieku. Najemca zajął łączną powierzchnię ponad 2 500 mkw.

King Cross Marcelin ma mocną pozycję na poznańskim rynku handlowym. To zasługa między innymi wszechstronnej oferty obiektu, którą stale rozwijamy. Aby sprostać oczekiwaniom odwiedzających, nawiązaliśmy współpracę z Centrum Rozrywki Gravitacja. Dzięki nowej przestrzeni, centrum zyskało kompleksową ofertę rozrywkową oraz miejsce spotkań i zabawy – skomentowała Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Poznańskie Centrum Rozrywki Gravitacja przywitało pierwszych klientów w marcu. Nasza oferta bowlingu oraz bilardu spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony mieszkańców Poznania i okolic. Ale to nie wszystko – już niedługo ruszymy też ze stałymi imprezami z DJ-em i strefą karaoke. Warto podkreślić, że Gravitacja to największe centrum rozrywki w Wielkopolsce. Nasza przestrzeń oferuje zabawę na najwyższym poziomie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, a powierzchnia w King Cross Marcelin umożliwia nam kompleksową obsługę nawet 800 osób w czasie jednego wydarzenia – podkreśla Michał Świerz, CEO Centrum Rozrywki Gravitacja.

Centrum Rozrywki Gravitacja w Poznaniu to w pełni zautomatyzowana kręgielnia z 20 torami do gry. Nowoczesny system SYNC pozwala na korzystanie z multimedialnych gier połączonych z klasyczną rozgrywką bowlingową, natomiast tablety umożliwiają zarządzanie grą, wzywanie obsługi, zamawianie napojów i jedzenia. Dzięki aplikacji mobilnej Open Lane, gracze mają możliwość zapisywania wyników i śledzenia swoich postępów na przestrzeni czasu. Lokal dysponuje również przestrzenią bilardową z 10 stołami. Do ich dyspozycji zostały oddane także bar z szerokim asortymentem napojów, automaty zręcznościowe typu boxer, część klubowa z parkietem wyposażona w nowoczesny sprzęt nagłaśniający i oświetlenie, loże oraz kuchnia serwująca zimne i ciepłe przekąski, w tym pizzę.

W Gravitacji organizowane są turnieje bowlingowe, także ogólnopolskie, wydarzenia otwarte oraz imprezy prywatne, np. urodziny, karaoke, dyskoteki, eventy tematyczne, pub quizy, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, salsoteki i wiele innych. Zróżnicowana oferta zapewnia rozrywkę odpowiednią dla starszych i młodszych.

Powrót