Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Nowa marka Grupy CCC już dostępna na Pomorzu – pierwszy sklep HalfPrice w Szczecinie ruszył w Galaxy

05/05/2021

Należące do EPP Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy to pierwsza lokalizacja najnowszej marki Grupy CCC w regionie zachodniopomorskim. W szczecińskim centrum został otwarty salon HalfPrice – nowej sieci handlowej w koncepcie off-price. Na powierzchni 1 546 mkw. klienci znajdą bogatą ofertę odzieży, obuwia i innych produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.
Szczecińskie Galaxy to jedna z pierwszych pięciu lokalizacji w Polsce nowego konceptu off-price Grupy CCC. Bogata oferta największego centrum handlowego w województwie zachodniopomorskim powiększyła się o propozycję sklepu HalfPrice, w którym mieszkańcy Szczecina i okolic znajdą znane marki do nabycia w wyjątkowo korzystnym stosunku jakości do ceny.

W Galaxy podążamy za trendami dominującymi wśród konsumentów, a ci szukają przystępnych cenowo produktów, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z jakości. Współpracując ze znanymi markami i wprowadzając nowoczesne formaty, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania i zadowolić gusta wszystkich grup odbiorców – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Top trendy 2021
Zmiany w podejściu konsumentów do zakupów widać wyraźnie w przeglądzie najważniejszych tegorocznych trendów . Jednymi z istotnych czynników decydujących o zakupie są cena i jakość. Konsumenci poszukują produktów przystępnych cenowo, a jednocześnie szukają wartości dodanych – oczekując że produkt będzie miał odpowiednią jakość lub markę.

HalfPrice w Galaxy
Wśród zróżnicowanej oferty nowego sklepu klienci szczecińskiego Galaxy znajdą duży wybór wyselekcjonowanych produktów z kategorii takich jak odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz artykuły wyposażenia i dodatki do domu. Ponadto, co szczególnie zadowoli polujących na okazje, propozycja HalfPrice będzie uzupełniania kilka razy w tygodniu. Dwupoziomowy sklep o powierzchni 1 546 mkw. posiada jasny i przejrzysty układ, aby łatwiej znaleźć szukane produkty.

Cieszymy się, że szczecińskie Galaxy jako jedna z pierwszych w Polsce lokalizacji tego nowoczesnego konceptu po raz kolejny udowadnia swoją atrakcyjność nie tylko wśród mieszkańców Szczecina i okolic, ale także najemców, którzy widzą nas jako świetne miejsce do debiutu na lokalnym rynku. Fakt, że właśnie nasze centrum wybrano do wprowadzenia nowego konceptu jest tego potwierdzeniem – dodaje Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Powrót