Galaxy
al. Wyzwolenia 18/20, 70-554 Szczecin
2003
56 442 m2
1500
Asset Manager
Marcin Ziółkowski

Galaxy to najpopularniejsze i największe miejsce zakupów i rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Położone przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Szczecina, stanowi część ścisłego centrum miasta. Galaxy to miejsce regionalnych debiutów wielu marek. Na powierzchni 56 400 m² znajduje się około 190 sklepów. Klienci mają też dostęp do najnowocześniejszego w regionie kina, kręgielni i przestrzeni fitness.

Od stycznia 2020 roku w Galaxy działa FOODPORT, czyli nowa przestrzeń gastronomiczna typu food hall inspirowana Szczecinem i nawiązująca do kultowych miejsc w mieście.

Klienci FOODPORTu mogą skorzystać z 600 miejsc siedzących, z których część znajduje się w specjalnie do tego celu zaadaptowanych kontenerach wykorzystywanych na statkach, 15 restauracji oraz unikalnych stref wypoczynku wykonanych z europalet.

Przestrzeń restauracyjna centrum powiększyła się o 750 m² i oprócz znanych lokali pojawiły się tam marki debiutujące na szczecińskim rynku. Do grona najemców FOODPORTU należą m.in. Kuchnia Marché, Express Oriental, Pasibus i kawiarnia Cafe Grzybek.

Do dyspozycji klientów jest pięciopiętrowy parking na 1500 samochodów.