Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Park Rozwoju z umowami na 1400 mkw.

04/03/2024

Kompleks biurowy klasy A na zielonym, biznesowym Mokotowie – zarządzany przez EPP Park Rozwoju – pozyskał dwóch nowych najemców. W najbliższych miesiącach do nowych siedzib wprowadzą się spółki IFDS oraz GRINEA. Na przedłużenie współpracy o kolejne 5 lat zdecydował się Flokk, który w Parku Rozwoju ma swój showroom. Łączna powierzchnia przestrzeni biurowej objęta umowami to blisko 1400 mkw.

Nowy najemca Parku Rozwoju – Investment Funds Depositary Services S.A. – specjalizuje się w obszarze dodatkowej działalności maklerskiej. Spółka wprowadzi się do nowego biura o powierzchni ok. 650 mkw. w pierwszym kwartale 2024 r.

Do dołączenia do grona najemców Parku Rozwoju zachęcił nas profesjonalny standard obsługi, a także korzystna oferta i zaproponowana powierzchnia, które optymalnie odpowiadają na nasze potrzeby. Jako nowy podmiot na rynku, świadczący usługi depozytariusza dla Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych, stawiamy na rozwój i jesteśmy pewni, że nowe biuro wesprze nas w realizacji tych planów – powiedziała Iwona Świętochowska, prezes zarządu Investment Funds Depositary Services (IFDS).

GRINEA to znana w branży energetyki, nowoczesna i posiadająca długie tradycje firma, świadcząca kompletne usługi w zakresie inwestycji związanych z szeroko rozumianym budownictwem elektroenergetycznym. Oferuje i zapewnia, poprzez stosowanie najnowszych metod zarządzania, realizację pełnego cyklu inwestycyjnego budowy oraz modernizacji obiektów infrastruktury elektroenergetycznej. Wybierając swoją pierwszą siedzibę w Warszawie i mając na uwadze nawiązaną współpracę z krajami Bliskiego Wschodu, firma postawiła na lokalizację biura w pobliżu Lotniska Chopina. GRINEA do połowy br. zajmie biuro o powierzchni 300 mkw. w pierwszym etapie kompleksu. W procesie transakcji GRINEA doradzali eksperci Knight Frank.

Natomiast Flokk, lider europejskiego rynku w zakresie wzornictwa, rozwoju i produkcji siedzisk biurowych, prowadzi od 2019 r. w zarządzanym przez EPP Parku Rozwoju showroom. Firma zdecydowała się przedłużyć umowę najmu na 440 mkw. o kolejne 5 lat. Marki prezentowane w przestrzeni Flokk – m.in. Profim, Giroflex, HAG czy Offecct – specjalizują się w innowacyjnych rozwiązaniach dla biur, które wyróżnia koncentracja na zdrowiu i dobrym samopoczuciu użytkowników.

Park Rozwoju to miejsce, które odpowiada na różnorodne potrzeby najemców, co potwierdzają ostatnio podpisane i przedłużone umowy. Dzięki lokalizacji kompleksu jego użytkownicy mają miasto na wyciągnięcie ręki, nie rezygnując przy tym z zielonego otoczenia, które doceniają. W połączeniu z wyróżniającą się elastycznością oraz możliwościami aranżacyjnymi powierzchni, Park Rozwoju jest adresem idealnym dla każdego biznesu – wskazała Olga Adamek, Senior Leasing Manager w EPP.

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A na warszawskim zielonym, biznesowym Mokotowie, składający się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni 34 540 mkw. Został zaprojektowany z myślą o stworzeniu przyjaznego, wielofunkcyjnego środowiska pracy, co potwierdza certyfikacja BREEAM na poziomie Excellent. Park Rozwoju to miejsce zintegrowane z okoliczną tkanką miejską, z którego korzystają zarówno pracownicy kompleksu, jak i lokalna społeczność.

Kompleks o ponadczasowej architekturze wyróżnia się dużymi możliwościami aranżacji powierzchni, rozbudowaną infrastrukturą dla rowerzystów oraz dużą liczbą miejsc parkingowych. Park Rozwoju wspiera biznes i jego rozwój.

 

Powrót