Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Pierwszy HalfPrice w Kujawsko-Pomorskiem otwarty we Wzorcowni

01/06/2021

W należącym do EPP centrum handlowym Wzorcownia we Włocławku ruszył salon HalfPrice (1447 mkw.). To pierwsza lokalizacja nowej sieci handlowej Grupy CCC w atrakcyjnym koncepcie off-price w województwie kujawsko-pomorskim. Na klientów czeka różnorodny asortyment od znanych marek w korzystnych cenach.

We włocławskiej Wzorcowni, specjalnie dla łowców okazji, otwarty został salon HalfPrice oferujący odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. Z myślą o klientach zróżnicowana propozycja sklepu HalfPrice jest uzupełniania kilka razy w tygodniu o nowości – wszystko w atrakcyjnych cenach. Salon jest zlokalizowany na poziomie +2 w budynku głównym Wzorcowni.

Jako unikalne miejsce na handlowej mapie Włocławka Wzorcownia wyznacza nowe kierunki, aby wciąż zaskakiwać i inspirować klientów, proponując najnowsze formaty i najbardziej pożądane marki. Różnorodna oferta nowego konceptu off-price, który już zyskał ogromne zainteresowanie w pozostałych lokalizacjach w Polsce, co widzimy np. w naszym szczecińskim Galaxy, z pewnością zadowoli tych, którzy szukają przystępnych cenowo produktów, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z wysokiej jakości – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Powrót