Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne

Pitbull rozwija się w centrach handlowych EPP

25/04/2024

Zarządzane przez EPP centra handlowe Wzorcownia we Włocławku, Galeria Solna w Inowrocławiu i Galeria Olimpia w Bełchatowie rozszerzają swoją ofertę o asortyment Pitbull, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieży sportowej w Polsce. Dzięki temu obiekty znacząco wzmocnią swoją propozycję skierowaną do osób ceniących wygodę lub trenujących siłowo, jak również pasjonatów sportów walki. Powierzchnia objęta umowami najmu wynosi ponad 250 mkw.

Pierwszy we Włocławku salon Pitbull działa już we Wzorcowni. Stale rozbudowujemy ofertę dostępnych w centrum marek, a dzięki tej współpracy wzmocniliśmy segment sportowy obiektu. Widzimy, że klienci centrum – pasjonaci sportów walki, a także osoby ceniące sobie funkcjonalny i niezobowiązujący styl – chętnie korzystają z oferty nowego najemcy – skomentował Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Mocna obecność EPP na rynku oraz dobre wyniki notowane przez zarządzane przez nas centra handlowe sprawiają, że najemcy chętnie decydują się na obecność w kilku obiektach. Dobrym przykładem jest Pitbull West Coast, który rozwija się z nami portfelowo. Klienci mogą już skorzystać z oferty marki we Wzorcowni i Galerii Solnej, a do tego grona już w czerwcu dołączy salon w Galerii Olimpia – dodaje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Odzież z logo Pitbull przypadnie do gustu osobom ceniącym wysoką jakość wykonania. Asortyment marki, oprócz odzieży dla osób uprawiających sport, zainteresuje także klientów, dla których ważny jest komfort w połączeniu z nowoczesnym designem. W salonach Pitbull znaleźć można produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, jak również liczne sportowe akcesoria.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem zlokalizowanym w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP i dworca PKS. Stanowi przykład konceptu handlowego łączącego wyrafinowaną architekturę, dobrą ofertę handlową i rozrywkową oraz śródmiejską lokalizację. Klienci mogą korzystać z oferty około 80 sklepów, w tym np. C&A, CCC, eobuwie.pl, H&M, HalfPrice oraz punktów gastronomicznych i usługowych, w tym cukierni Sowa, VERGRANO & Crazy Bubble oraz klubu fitness Zdrofit z sauną. Kompleks to łącznie pięć budynków. W jego skład wchodzi zachowany XIX-wieczny budynek Starej Piecowni, w którym znajdują się m.in. Multikino oraz restauracje Pizza Hut i McDonald’s.

Galeria Solna, jedyne centrum handlowe w Inowrocławiu, dysponuje ponad 24 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej z rozbudowaną ofertą handlowo-usługową. W centrum znajdują się szeroki wybór sklepów wiodących marek, kawiarnie i food court oraz punkty usługowe. Do grona najemców centrum handlowego należą m.in. Netto, Media Markt, H&M, CCC, Reserved, Rossmann, Martes Sport, Smyk oraz Empik, uzupełnione o kawiarnie i przestrzeń gastronomiczną m.in. z restauracją McDonald’s i strefę usługową. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajduje się market budowlany Leroy Merlin. Doskonałą dostępność obiektu zapewnia dwupasmowa ulica Wojska Polskiego oraz przebiegająca wokół centrum handlowego ścieżka rowerowa łącząca Galerię Solną z terenem pobliskiego uzdrowiska. Swoją architekturą Galeria Solna nawiązuje do tężni solankowej – wizytówki miasta. Dla zmotoryzowanych klientów dostępnych jest ponad 960 miejsc parkingowych.

Galeria Olimpia to największy kompleks handlowy w Bełchatowie. Obejmuje on centrum handlowe oraz park handlowy, które łącznie mieszczą około 80 lokali handlowych i usługowych. W swojej ofercie posiada popularne marki m.in. hipermarket Carrefour, Dealz, Reserved, Cropp, House, MOHITO, Sinsay, H&M, CCC, Empik, RTV Euro AGD, Rossmann, drogerię dm, Hebe, Douglas, Apteka DOZ. Ofertę centrum uzupełniają sklepy Bricomarché oraz Media Expert działające w parku handlowym zlokalizowanym naprzeciwko centrum handlowego. W Galerii Olimpia oprócz rozbudowanej oferty handlowo-usługowej, klienci znajdą również miejsca, gdzie można dobrze zjeść, odpocząć i aktywnie spędzić czas, np. Smak na Tak, Arianos Kebab, czy kawiarnię Grycan oraz jedyne w mieście kino Helios z czterema przestronnymi salami. Do dyspozycji odwiedzających oddano również 1050 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Powrót