Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Regionalny debiut Deichmann w nowoczesnym koncepcie 3.0 w Galerii Sudeckiej

22/06/2023

Do grona najemców jeleniogórskiej Galerii Sudeckiej dołączył Deichmann, wiodąca marka na rynku obuwniczym. Znajdujący się na parterze nowy lokal został zaaranżowany zgodnie z konceptem wizualnym 3.0, wzmacniając doświadczenia zakupowe klientów. To pierwsza odsłona odświeżonego designu salonu marki w województwie dolnośląskim. Na 520 mkw. klienci znajdą bogatą ofertę obuwia dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz rozbudowaną kolekcję sportową.

Zarządzana przez EPP Galeria Sudecka to miejsce debiutu innowacyjnego konceptu wizualnego Deichmann 3.0. Projekt sklepu wyróżnia nowoczesna aranżacja, w której króluje efektowna ekspozycja asortymentu w otoczeniu minimalistycznych kolorów. Dzięki kodom kolorystycznym, przypisanym do poszczególnych działów produktowych, mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic mogą łatwiej poruszać się po sklepie i szybciej odnaleźć interesujące ich produkty. Kluczowym elementem konceptu 3.0 jest odświeżony wygląd działu sportowego, który pozwala na jeszcze lepszą prezentację obuwia od marek takich jak np. adidas, Nike, Puma, Fila czy Skechers.

Stale pracujemy nad rozwojem oferty, zapraszając do współpracy znane i pożądane przez klientów marki. Dzięki temu nieustannie poszerzamy i różnicujemy miks najemców naszego jeleniogórskiego centrum handlowego. Galeria Sudecka stanowi miejsce lokalnych debiutów najważniejszych w swoich kategoriach marek, a wejście sieci Deichmann w nowej odsłonie dodatkowo potwierdza wiodącą pozycję obiektu w regionie – komentuje Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

Powrót