Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Siedmiu nowych najemców, w tym dwa lokalne debiuty, w Galerii Olimpia w Bełchatowie

19/03/2024

Zarządzana przez EPP Galeria Olimpia intensywnie rozwija swoją ofertę. W ostatnim czasie podpisała umowy z siedmioma najemcami, w tym z dwoma markami nieobecnymi wcześniej na lokalnym rynku. Tym samym bełchatowskie centrum stało się miejscem debiutu pierwszej w województwie łódzkim drogerii dm-drogerie markt i jedynego w Bełchatowie marketu zoologicznego Family Pets & Zoo. Swój jedyny salon w mieście otworzył w Galerii Olimpia także Reporter Young. Niedługo do grona najemców obiektu dołączą też Pitbull West Coast, oferujący odzież sportową, Czas na Herbatę, Arianos Doner Kebab i Crazy Ticket, czyli rodzinne centrum rozrywki. Nowi najemcy zajmą ponad 1100 mkw. powierzchni, a poziom najmu obiektu wynosi obecnie 99%.

Galeria Olimpia to jedyne miejsce w całym województwie łódzkim, w którym klienci mogą skorzystać z rozbudowanej oferty coraz bardziej popularnej drogerii dm, prężnie rozwijającej się na polskim rynku. Jednak to nie koniec debiutów – pierwszy salon w Bełchatowie w naszym centrum otworzył także sklep zoologiczny Family Pets & Zoo z bogatym asortymentem dla zwierząt domowych. Do grona najemców dołączył także jedyny w mieście salon marki Reporter Young z modną odzieżą dla nastolatków, a już wkrótce otworzy się także Pitbull West Coast. Celem naszych działań leasingowych jest tworzenie miejsca z kompleksową, wszechstronną ofertą, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nowo otwarte lokale są chętnie odwiedzane przez klientów, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne nowości, których w najbliższym czasie nie zabraknie – komentuje Adam Kłos, Asset Manager w EPP.

Szeroki wybór kosmetyków i nie tylko

W nowo otwartej lokalizacji drogerii dm klienci znajdą nie tylko szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała czy perfumy, ale też produkty dla niemowląt i dzieci. W asortymencie dostępna jest także żywność, artykuły gospodarstwa domowego i karma dla zwierząt. Wszystko to, zgodnie z polityką cenową firmy, dostępne jest w atrakcyjnych, trwałych cenach. Zadbano również o przyjemny wystrój lokalu – jasna aranżacja i szerokie alejki sprzyjają komfortowym zakupom, a klienci mogą na miejscu skorzystać z dystrybutora z wodą czy przewijaka dla dzieci.

Moda młodych

Reporter Young to marka dla młodzieży, która słynie z asortymentu w stylu streetwear z nutą nonszalanckiego luzu nawiązującego do wolności i beztroski młodego pokolenia. W ofercie nowego najemcy można znaleźć ubrania, akcesoria i dodatki zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt, którzy poprzez modę chcą wyrazić siebie i podkreślić swój indywidualny styl.

Wszystko dla zwierząt

Family Pets & Zoo oferuje zróżnicowany asortyment produktów dla zwierząt, m.in. karmy suche, mokre i weterynaryjne, przysmaki, legowiska, transportery, zabawki, kosmetyki oraz akcesoria. Szeroką ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i zainteresowań znajdą tu amatorzy akwarystyki, właściciele psów, kotów oraz egzotycznych ptaków, gadów i wielu innych gatunków zwierząt.

Powrót