Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne

Świetne wyniki Galerii Echo

01/02/2018

2017 rok był niezwykle udany dla kieleckiej Galerii Echo – w tym czasie centrum handlowe odwiedziło 10 milionów klientów, co przekłada się na średni miesięczny footfall w wysokości ponad 800 tys. odwiedzających oraz kolejny raz potwierdza dominującą pozycję w regionie. To także wciąż rosnące obroty, które po 11 miesiącach 2017 roku wzrosły o niemal 9 procent.

Biorąc pod uwagę, że Kielce mają ok. 200 tys. mieszkańców, a całe województwo świętokrzyskie – 1,3 miliona, wyniki osiągane przez Galerię Echo są naprawdę imponujące i dowodzą, że jest ona wiodącym centrum handlowym w regionie – powiedział Jakub Ociepka, Asset Management w EPP. – Niewątpliwie jest to zasługą bardzo różnorodnej oferty oraz konsekwentnej dbałości o biznes najemców. To najemcy, którzy poprzez starannie dobraną ofertę wpływają na popularność Galerii Echo, są dla nas najważniejszym partnerem.

Należąca do EPP Galeria Echo w Kielcach to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Na 71 600 m kw. powierzchni najmu znajduje się 250 sklepów, restauracji i kawiarni oraz lokali usługowych, a wśród nich znakomita większość znanych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

W ubiegłym roku do najemców Galerii Echo dołączyły pierwsze w Polsce salony Outhorn z grupy 4F oraz Martes Sport Junior z grupy Martes Sport. Ponadto otworzyły się Green Point, salon z ekskluzywnymi okularami Sun Lux, sklep Puma, salon kosmetyczny Semilac, czy butik z odzieżą męską Kubenz. Wielu dotychczasowych najemców, jak Martes Sport czy Ochnik, zwiększyło wynajmowane powierzchnie i przeniosło swoje sklepy w inne, bardziej atrakcyjne lokalizacje. Klienci Galerii Echo mają także do dyspozycji bogatą część gastronomiczną i rozrywkową oraz wielopoziomowy parking na 2100 miejsc. W tym roku Galeria planuje wprowadzenie nowych udogodnień, takich jak nowe standy multimedialne czy nowa, multimedialna bezpłatna strefa zabaw dla dzieci.

Powrót