Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Szczecińskie Galaxy z salonem iSpot

09/02/2021

W należącym do EPP szczecińskim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy został otwarty salon iSpot. Klienci znajdą tam pełną gamę produktów firmy Apple oraz innych czołowych producentów z branży IT, fotografii, audio i wideo, specjalistyczne porady dotyczące sprzętu i dostęp do autoryzowanego serwisu.

Bogata oferta sklepów z multimediami szczecińskiego Galaxy powiększyła się o ofertę marki uznawanej za najbardziej wartościowy brand świata . Produkty firmy Apple, która w 2021 r. po raz kolejny utrzymała pierwsze miejsce w globalnym rankingu Brand Finance Global 500, cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w Polsce. Teraz klienci szczecińskiego centrum handlowego Galaxy będą mogli doświadczyć wysokiego standardu obsługi w nowo otwartym autoryzowanym punkcie sieci salonów iSpot Apple Premium Reseller. Zlokalizowany na poziomie 0 salon iSpot (55 mkw.) to przyjazna przestrzeń, w której można nie tylko zapoznać się z najnowszymi produktami firmy Apple, ale też przetestować je i zgłębić tajniki zaawansowanych technologii. Wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania i pomoże wejść w świat Apple. Dodatkowo mieszkańcy Szczecina znajdą tam także punkt przyjęć i wydań serwisowych, dzięki któremu serwis sprzętu będzie niezwykle prosty.

Szeroka oferta multimediów w Galaxy stała się teraz jeszcze bardziej komplementarna, dzięki otwarciu salonu iSpot. Apple to jedna z najbardziej pożądanych marek na świecie, dlatego też obecność iSpot podnosi prestiż naszej lokalizacji, już teraz uchodzącej za jedno z najbardziej stylowych miejsc zakupowych w oczach klientów naszego centrum. Dobór grup docelowych naszej szczecińskiej galerii, doceniających zalety tej kultowej marki, jest dobrym prognostykiem dla możliwości wzrostu iSpot w CHR Galaxy w przyszłości – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Jako wiodący dostawca rozwiązań technologicznych, iSpot rozbudowuje swoją sieć autoryzowanych salonów Apple o najpopularniejsze lokalizacje w Polsce. Dlatego nie mogło nas zabraknąć w Galaxy – jednym z ulubionych destynacji zakupowych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego – mówi Dariusz Zająkała, Dyrektor Zarządzający iSpot.

Powrót