Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

TK MAXX w Galerii Amber

23/02/2018

Do grona najemców kaliskiej Galerii Amber dołączy kolejny renomowany najemca – TK Maxx. Będzie to pierwszy sklep tej marki w regionie – dotychczas najbliższy sklep tej marki można było odwiedzić w Poznaniu. Wielkie otwarcie już 22 lutego o godzinie 9.00. W dniu otwarcia nie zabraknie konkursów dla klientów.
Dwupoziomowy sklep TK Maxx zajmie niemal 2 tys. m kw., z czego prawie 1,5 tys. m kw. to powierzchnia sprzedażowa. TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu.

Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Co więcej, nowe dostawy produktów trafiają do TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu stale można odkrywać nowe perełki.

W Polsce firma obecna jest od 2009 roku. TK Maxx w Kaliszu będzie 40 sklepem tej marki w Polsce. W Galerii Amber w Kaliszu TK Maxx dołączy do innych marek, które zaistniały w tym centrum handlowym w ubiegłym roku, takich jak Semilac, Llike Thai, Organique, Urban SPA, Telepizza czy pierwszy w regionie sklep DUKA.

Cieszymy się, że sklep tak renomowanej marki, jaką jest TK Maxx, postanowił zagościć właśnie u nas – powiedziała Monika Gryczka dyrektor Galerii Amber w Kaliszu. – To znakomite połączenie niezwykle różnorodnego asortymentu, wysokiej jakości marek i atrakcyjnych cen, na które mieszkańcy Kalisza czekali od dawna. Jestem przekonana, że obecność TK Maxx sprawi, że umocnimy naszą pozycję najsilniejszego centrum handlowego w regionie.

Należąca do EPP Galeria Amber może pochwalić się stale rosnącą odwiedzalnością. Od otwarcia w marcu 2014 roku centrum handlowe odwiedziło ponad 21,4 milionów klientów. W ubiegłym roku było to ponad 6 milionów klientów. Rekordowym miesiącem okazał się grudzień – w miesiącu centrum odwiedziło niemal 652 tys. kupujących.

Sklepie TK Maxx w Galerii Amber znajdzie się aż 6 działów tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla dzieci oraz produkty dla domu. Wszystko prosto od znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Na dzień otwarcia zaplanowano atrakcyjne konkursy z nagrodami. Do wygrania karty upominkowe o wartości nawet 700 zł!

Na sklepowych półkach, pod jednym dachem, klienci znajdą stylowe ubrania, buty i akcesoria. Z racji powoli zbliżającej się wiosny, pojawią się nieco lżejsze kurtki i płaszcze, sportowe bluzy, spodnie i buty idealne do przywitania cieplejszych dni. Nie zabraknie wysokiej jakości produktów dla dzieci czy artykułów do dekoracji wnętrz, które pozwolą wprowadzić wiosenne akcenty w mieszkaniu. Asortyment marki stanowi doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki oraz najnowszych trendów w okazyjnych cenach. Każdy, bez względu na wiek, znajdzie tu coś dla siebie. Co więcej, dostawy markowych produktów trafiają tutaj aż kilka razy w tygodniu, a więc mieszkańcy Kalisza będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby, które w TK Maxx czekają na każdym kroku.

Jestem pewna, że otwarcie sklepu w Kaliszu będzie wyjątkowe pod wieloma względami. Jest to nasz pierwszy sklep w regionie i jeden z największych w Galerii Amber. Co więcej, na dzień otwarcia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, ale również zadbaliśmy o niezwykle bogaty asortyment produktów z całego świata w cenach do 60% taniej*. Warto też spróbować swoich sił w konkursie Czerwony Wieszak i wygrać karty upominkowe! – mówi Marta Kowalczyk, kierownik nowego sklepu TK Maxx w Kaliszu.

W dniu otwarcia dla klientów TK Maxx zaplanowano liczne atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową na zakupy w TK Maxx o wartości 20 zł.

Powrót