Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Trzech nowych najemców w Malta Office Park

20/12/2023

Malta Office Park, kompleks biurowy zarządzany przez EPP, to naturalny wybór dla biznesu, a zwłaszcza dla firm szukających spokojnej i wygodnej przestrzeni do pracy, stworzonej z troską o środowisko naturalne. Liczne udogodnienia, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych czy wysokie standardy zarządzania kompleksem sprawiły, że do grona najemców Malta Office Park dołączyła organizacja not-for-profit GS1 Polska oraz firmy Inetum Polska i Espeo Software. Łączna przestrzeń w budynkach A i C objęta umowami najmu wynosi ponad 1500 mkw.

Od grudnia swoją siedzibę w Malta Office Park ma fundacja GS1 Polska. Lokalny oddział zarządza międzynarodowymi standardami systemu GS1, nadaje numery identyfikujące towary i usługi, autoryzuje stosowanie m.in. kodów kreskowych i znaczników radiowych. Umożliwia to łatwiejszą i płynniejszą współpracę między firmami tworzącymi łańcuchy dostaw.

– Jednym z aspektów, które wpłynęły na wybór naszej nowej przestrzeni biurowej jest wyjątkowa lokalizacja Malta Office Park. Kompleks znajduje się blisko miasta, a jednocześnie oferuje piękne, zielone otoczenie. Malta Office Park to także liczne udogodnienia, jak np. placówka medyczna Medicover czy punkty usługowe, które pozwalają na sprawne załatwienie wielu spraw – komentuje Joanna Redmer, Prezes Zarządu GS1 Polska.

Kolejnym najemcą, który dołączył do poznańskiego kompleksu jest Inetum Polska. Przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu IT, tworząc dedykowane rozwiązania dla banków, firm ubezpieczeniowych, komunikacyjnych, retail i automotive.

Malta Office Park z początkiem 2024 roku powita firmę Espeo Software, która zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem oprogramowania dla przedstawicieli branży finansowej. Wiedza i doświadczenie w zakresie m.in.: blockchain i płatności online pozwalają Espeo Software pomagać klientom w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań fintech.

– Wyróżnikiem Malta Office Park jest zielona lokalizacja obiektu, którą doceniają także nasi najemcy. Inspiracje czerpiemy z natury, działając z jej poszanowaniem i łącząc ją ze światem biznesu. Wszystkie budynki wchodzące w skład kompleksu są w 100% zasilane energią z odnawialnych źródeł oraz oświetlane energooszczędną technologią LED. Ponadto użytkownicy obiektu mają do dyspozycji infrastrukturę dla rowerzystów czy ładowarki pojazdów elektrycznych. To tylko wybrane przykłady udogodnień, które angażują najemców w działania na rzecz planety – dodaje Agnieszka Gola, Leasing Manager w EPP.

Malta Office Park to miejsce, gdzie biuro znaczy więcej niż budynek. Najemcy, dzięki wyjątkowej lokalizacji tuż nad Jeziorem Maltańskim i otaczającej ich zieleni, korzystają z licznych udogodnień dostępnych wokół kompleksu. Koncepcja biura zewnętrznego nie tylko świetnie wpływa na samopoczucie użytkowników, ale również na ich kreatywność i efektywność.

Projekt, składający się z sześciu niezależnych budynków łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałą jakość powierzchni oraz ekologiczne rozwiązania, co potwierdza certyfikacja BREEAM na poziomie Excellent. Kompleks może również pochwalić się ratingiem WELL Health and Safety.

Powrót