Nasze aktualności

Nasze aktualności

Trzy biurowce EPP z certyfikatem WELL Health-Safety Rating

15/05/2022

O3 Business Campus, Malta Office Park i Symetris Business Park otrzymały prestiżowy certyfikat WELL Health-Safety Rating. To wyróżnienie dla zespołów z naszych biurowców oraz dla wszystkich osób zaangażowanych w proces certyfikacyjny. To również potwierdzenie najwyższych standardów higieny w obiektach oraz gwarancja zdrowej i bezpiecznej przestrzeni pracy i spotkań.

WELL Health-Safety Rating jest międzynarodowym systemem oceny bezpieczeństwa zdrowotnego budynków. Pozwala w obiektywny i poparty badaniami naukowymi sposób pokazać, że procedury zastosowane w obiekcie i regularna kontrola jego kluczowych systemów, takich jak wentylacja i instalacja wodna, pozytywnie wpływają na zmniejszenie zagrożenia związanego z przenoszeniem chorób, w tym COVID-19.

Uzyskanie certyfikatów Well to bardzo duży sukces naszych zespołów.  Wyróżnienie to wiąże się ze spełnieniem wyjątkowo rygorystycznych norm dotyczących wielu aspektów nieruchomości. Jest również czytelnym świadectwem ciągłych starań podejmowanych przez pracowników odpowiedzialnych za stan i standard naszych budynków biurowych. Jakość przestrzeni pracy, zdrowie i bezpieczeństwo pracujących w nich osób to nasze absolutne priorytety, wpisane w filozofię firmy i uwzględnione w realizowanej strategii ESG – mówi Konrad Biskupski z działu technicznego EPP.

Proces certyfikacji został przeprowadzony przez ekspertów z firmy SWECO i objął wszystkie budynki wchodzące w skład zespołów biurowych w Poznaniu, Krakowie i Łodzi.

Powrót