Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Trzy debiuty oraz odświeżona strefa gastronomiczna w Galerii Amber

22/02/2024

Ofertę zarządzanej przez EPP Galerii Amber wzmocniło czterech nowych najemców. Wśród nich znaleźli się debiutujący w Kaliszu iSpot, Burger King i Klockolandia. Do ich grona dołączyło również Monnari. Nowe umowy objęły łączną powierzchnię niemal 600 mkw. Propozycję centrum już niedługo uzupełnią także marki Rituals i Silver Dragon, rozbudowując kategorie beauty i gastronomiczną centrum handlowego. Ponadto odświeżony został food court kaliskiego centrum handlowego, zyskując nowy industrialny klimat, a do dyspozycji klientów oddano prawie 100 dodatkowych miejsc siedzących.

Stale rozwijamy propozycję Galerii Amber, zarówno w zakresie oferty handlowej, jak i przestrzeni wspólnych centrum handlowego. Nawiązujemy współprace z ciekawymi markami, nierzadko debiutującymi na lokalnym rynku. Wprowadzamy też zmiany architektoniczne i aranżacyjne, odpowiadające na oczekiwania klientów jak np. odświeżenie i powiększenie strefy gastronomicznej, dzięki czemu zyskaliśmy 100 nowych miejsc siedzących. Pozwalają one obsłużyć wzmożony ruch w strefie food court. W ten sposób nieustannie wzmacniamy atrakcyjność i pozycję obiektu w regionie – komentuje Joanna Dudzic, Asset Manager w EPP.

Kompleksowa oferta dla każdego

Propozycję centrum w ostatnim czasie uzupełniły marki z kilku segmentów. Wśród nowych najemców znalazł się salon iSpot, oficjalnego partnera sprzedaży sprzętu Apple, Monnari z ofertą odzieży dla kobiet, pozwalającą wyrazić indywidualny styl oraz Klockolandia, w której asortymencie można znaleźć zestawy Lego. Już niedługo dołączy do nich marka Rituals, słynąca z produktów pielęgnacyjnych do ciała i kąpieli, perfum czy ekskluzywnych zapachów do domu.

Nowa odsłona strefy gastronomicznej

Food court w Galerii Amber to jedno z popularniejszych miejsc spotkań dla mieszkańców Kalisza i okolic. Aby zaoferować im jeszcze większą dostępność oraz komfort korzystania z tej strefy, przeprowadzono jej modernizację. W efekcie wdrożonych zmian uzyskano prawie 100 dodatkowych miejsc siedzących. Wprowadzone zostały modułowe stoliki, które łatwo można łączyć lub rozsuwać, co pozwala na dopasowanie ich zarówno do potrzeb większych grup – rodzin czy znajomych, jak również pojedynczych osób. Dzięki połączeniu blachy ryflowanej z drewnem i antracytową siatką nadano wnętrzu nowoczesny, industrialny wygląd. Przestrzeń uzupełniono także o dodatkowe oświetlenie w ciepłej barwie, a roślinność w donicach zastąpioną pnączami zamontowanymi na drewnianej konstrukcji. Zmodernizowano także podjazd dla wózków dziecięcych. Przestrzeń została zaprojektowana przez wewnętrzny dział architektów EPP.

W odświeżonym food courcie klienci mogą znaleźć szeroki wybór restauracji m.in. niedawno otwarty lokal Burger King, Olimp, Pizza Hut, KFC, McDonald’s, Berlin Döner Kebap. Już niedługo swój punkt otworzy również Silver Dragon, serwujący aromatyczne potrawy kuchni wietnamskiej, chińskiej i tajskiej.

 

Powrót