Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne

Wyjątkowo udany październik w Pasażu Grunwaldzkim

17/11/2017

Październik był niezwykle udanym miesiącem dla należącej do EPP wrocławskiej galerii handlowej Pasaż Grunwaldzki – w tym czasie centrum odwiedziło o blisko 10% więcej niż w tym samym okresie roku ubiegłego. Biorąc pod uwagę toczące się obecnie akcje marketingowe można oczekiwać, że nadchodzące miesiące będą dla Pasażu Grunwaldzkiego jeszcze lepsze.

Staramy się aby Pasaż stał się platformą łączącą różne doświadczenia, odpowiadającą na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Specjalne strefy, takie, jak chill-out czy przestrzeń dla rodziców z dziećmi w części restauracyjnej wychodzą naprzeciw potrzebom różnych grup klientów odwiedzających nasze centrum – powiedziała Agnieszka Mielcarz, dyrektor zarządzający Pasażu Grunwaldzkiego. – Chcemy, by na naszych klientów czekała nie tylko perspektywa udanych zakupów, ale także szansa skorzystania z wielu różnorodnych usług, takich jak osobisty stylista – dodała. – To kwintesencja naszego podejścia do handlu, którą będziemy nieustannie rozwijać.

Jednym z czynników, które wpłynęły na atrakcyjność Pasażu, była październikowa kampania promująca usługi bezpłatne personal shopping – już dzisiaj wszystkie miejsca na listopadowe spotkania ze stylistą są zajęte, a galeria rozważa zwiększenie ilości dni przeznaczonych na spotkania stylistów z Klientkami.
Zupełnie inny wymiar miała dwudniowa akcja Fundacji DKMS szukającej dawców szpiku kości. W tegorocznej akcji, przeprowadzonej na terenie Pasażu Grunwaldzkiego, baza dawców szpiku została poszerzona o kolejne 159 osób – zdaniem fundacji był to najlepszy wynik wśród wrocławskich galerii. Dla porównania – w czasie wakacyjnej akcji przeprowadzonej przez Fundację DKMS na dworcach kolejowych w całej Polsce bazę dawców poszerzono łącznie o 90 osób.

Pasaż Grunwaldzki dba nie tylko o „dwunożnych” klientów, ale także o ich czworonożnych przyjaciół – od początku października galeria, dzięki otwarciu dla psich pupili swoich części wspólnych, stała się placówką dog friendly, a poszczególni najemcy zachęcani są do przyjmowania psiaków w swoich lokalach. Pasaż pomaga zwierzętom również w inny sposób – dzięki przeprowadzonej z okazji Dnia Zwierzaka akcji adopcyjnej pięciu psich seniorów znalazło swoje domy, a szósty już niedługo trafi do swoich wyczekanych opiekunów.

Te wszystkie akcje pokazują, że Pasaż Grunwaldzki chce brać aktywny udział w życiu Wrocławia i jego mieszkańców – powiedziała Agnieszka Mielcarz. – Nasza galeria nie tylko sklepy i restauracje – to także codzienna troska o komfort i zdrowie naszych klientów.

Taki właśnie cel przyświecał letniej akcji „Jedziesz do ZOO – parkuj bezpłatnie”, skierowanej głównie do mieszkańców ościennych miejscowości oraz do Opolan i Brzeżan. Odwiedzającym wrocławski Ogród Zoologiczny w okresie wakacyjnym umożliwiono korzystanie z pięciu godzin bezpłatnego parkowanie na terenie Pasażu Grunwaldzkiego. Mieszkańcy Biskupina i Sępolna, którzy w weekendy zawsze odczuwali duży dyskomfort związany z nasilonym ruchem samochodowym w okolicach ZOO, mogli odetchnąć z ulgą – z akcji skorzystało niemal 2,5 tys. pojazdów.

Aktywność EPP – właściciela i zarządcy Pasażu Grunwaldzkiego – jest inspiracją dla najemców, którzy wciąż uatrakcyjniają swoją ofertę – sklepy PULL & BEAR, OYSHO, H@M, Reserved, Diverse, Promod, New Yorker, Vision Express i PEPCO to przykład wyremontowanych i otwartych w nowych odsłonach salonów. W Pasażu pojawili się także nowi najemcy, jak Repablo, Kortas, Smoke, Organique, Gafas, Świat Książki, MAC, LULU Cafe, Pasibus i mBank. Już wkrótce otworzy się lubiana drogeria Superpharm oraz salon Martes Sport.

Z kolei z ciekawą inicjatywą wystąpiło Multikino, które odwiedzającym Pasaż Grunwaldzki zaoferowało bilety po najlepszej cenie w mieście – tylko 15 złotych na wszystkie seanse, przez cały tydzień. To doskonała informacja, ponieważ do końca roku w Multikinie pojawi się mnóstwo długo oczekiwanych przebojów kinowych.

Powrót