Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Zdrofit rozwija się z EPP

05/04/2018

Już niedługo klienci należącej do EPP kieleckiej Galerii Echo oraz Wzorcowni Włocławek będą mogli korzystać z klubów fitness należących do sieci Zdrofit. W Galerii Echo Zdrofit zajmie blisko 1900 m² powierzchni natomiast we Wzorcowni Włocławek – ponad 1700 m.

Prężnie rozwijająca się sieć klubów fitness Zdrofit, należąca do grupy Benefit, to marka, która istnieje na rynku już od 13 lat. Placówki Zdrofitu umiejscowione są w dogodnych lokalizacjach, a oferta skierowana jest do osób, które chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać się fizycznie.

Na koniec ubiegłego roku sieć Zdrofit posiadała 17 klubów, głównie w Warszawie i okolicach. W 2018 roku Zdrofit, który przejął sieć placówek należących do sieci Pure Jatomi, ma w planach otwarcie kolejnych kilkunastu klubów oraz dynamiczne wyjście poza stolicę. Otwarcie klubów w Kielcach i Włocławku to dopiero pierwszy krok tej ekspansji.

Zdrofit to nie tylko fitness, ale miejsce spotkań z przyjaciółmi; miejsce, w którym promuje się zdrowy styl życia – powiedziała Marta Kusiak, Asset Manager w EPP. – Dzięki takim partnerom biznesowym nasze projekty wychodzą poza tradycyjną funkcję handlową stając się miejscami, w których można przyjemnie i aktywnie spędzić czas. To także gwarancja, że nasze centra będą przez cały czas tętniły życiem i przyciągały rozmaite grupy klientów. – Obecność tak popularnej marki, jak Zdrofit, na pewno przyczyni się do dalszego wzrostu odwiedzalności obu galerii, a także poszerzy i uatrakcyjni ich ofertę – dodała Kusiak.

Galeria Echo w Kielcach to jeden z największych obiektów handlowo-rozrywkowych w Polsce i największa tego typu inwestycja w regionie. Na 71 600 m² powierzchni najmu znajduje się 250 sklepów, restauracji i kawiarni oraz lokali usługowych, a wśród nich znakomita większość znanych marek, zarówno polskich, jak i zagranicznych. W 2017 Galerię Echo odwiedziło ponad 10 milionów klientów.

Wzorcownia jest pierwszym i jedynym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w samym centrum miasta, na zrewitalizowanym obszarze dawnej fabryki fajansu produkującej niegdyś słynne „włocławki”. Wzorcownia uzupełniła ofertę i funkcje istniejącego już kompleksu handlowo-rozrywkowego. Oba obiekty zostały połączone ciągami komunikacyjnymi. Dzięki temu, na terenie o łącznej powierzchni 80 000 m², powstał jeden duży kompleks wielofunkcyjny obejmujący ponad 100 punktów handlowych i usługowych. W ubiegłym roku Wzorcownię odwiedziło ponad 4 miliony klientów.

Powrót