Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne, Najemcy

Zmiany w Pasażu Grunwaldzkim rozpoczynają się od CCC

11/05/2023

Należący do EPP Pasaż Grunwaldzki odświeża swoją ofertę, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów. Zmiany w obiekcie rozpoczęły się od wieloletniego najemcy wrocławskiego centrum – marki CCC – która relokowała się do zrealizowanego w nowym koncepcie lokalu na parterze. Na powierzchni 580 mkw. zaoferuje klientom szeroki wybór obuwia damskiego, męskiego, dziecięcego, akcesoriów, a także produktów pielęgnacyjnych. Otwarcie sklepu CCC w nowym miejscu to również zapowiedź nadchodzących zmian, których już niedługo doświadczą klienci jednego z największych centrów handlowych na Dolnym Śląsku.

Przemodelowujemy obecnie ofertę Pasażu Grunwaldzkiego, tak aby wyróżnić ją na rynku i jeszcze lepiej dopasować do profilu klienta naszego centrum. Stawiamy na kompleksowość, różnorodność i zaskakujące doświadczenia zakupowe. Wprowadzane przez nas zmiany pozwalają nawiązywać współpracę z nowymi konceptami, o których już wkrótce będziemy informować. Również nasi dotychczasowi najemcy wykorzystują je jako okazję do rozwoju, np. marka CCC otworzyła salon w nowej odsłonie, dzięki czemu jeszcze lepiej odpowie na potrzeby klientów Pasażu Grunwaldzkiego – mówi Tomasz Nowakowski, Asset Manager w EPP.

W asortymencie multibrandu CCC klienci znajdą najmodniejsze buty, torebki i akcesoria od wielu znanych marek. Aby ułatwić podjęcie decyzji, w sklepie CCC klienci mogą skorzystać z innowacyjnego skanera esize.me, dzięki któremu otrzymają wszystkie parametry niezbędne do prawidłowego dopasowania produktu. Raz wykonany pomiar w lokalu CCC umożliwi komfortowe dokonanie kolejnych zakupów obuwia, niezależnie od wybranego kanału sprzedaży. Dodatkowo klienci wrocławskiego centrum mogą skorzystać z usługi Click&Collect, umożliwiającej zamówienie dowolnego produktu z asortymentu online i jego bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym CCC. Oprócz udogodnień, salon CCC wita mieszkańców Wrocławia i okolic odświeżonym, unowocześnionym wnętrzem już od progu, dzięki szerszemu, przeszklonemu wejściu. Ponadto sklep podzielono według sekcji produktowych, co ułatwia nawigację po przestrzeni i usprawnia zakupy.

Powrót