Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Informacje korporacyjne

6 Urodziny w Galerii Echo

24/08/2017

Galeria Echo – największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie i jedno z największych w Polsce obchodzi swoje szóste urodziny.

Blisko 60 milionów klientów, ponad 44 tysiące fanów na Facebooku, ponad 900 wspólnych imprez i mnóstwo rozdanych nagród. Do tego stale rosnąca frekwencja. Galeria Echo w Kielcach w ciągu sześciu lat od rozbudowy potwierdza pozycję lidera.

Galeria Echo to przestrzeń przeznaczona dla rodzin z dziećmi. Świadczą o tym liczne udogodnienia – pokoje dla rodziców z małymi dziećmi na każdym piętrze, otwarty plac zabaw z interaktywną podłogą, wydzielone i przestronne miejsca parkingowe oraz liczne imprezy skierowane do najmłodszych klientów.

Czytelny układ sklepów według branż pomaga wszystkim klientom Galerii Echo w szybkim odnalezieniu celu. Bogata oferta, cała gama najbardziej poszukiwanych marek i ciągłe zmiany na lepsze sprawiły, że Galeria Echo jest najważniejszym miejscem na handlowej mapie regionu.

Obchody szóstych urodzin rozbudowanej Galerii Echo to dzień wspólnego świętowania, który odbędzie się 26 sierpnia w niezwykłym, filmowym świecie Trolli.

Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki. Żyją w równie kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Ich entuzjazm będzie można poczuć na czerwonej scenie wśród kolorowej scenografii. Nie zabraknie licznych konkursów i zabaw dla wszystkich dzieci z super trollowymi nagrodami.

W tym dniu będzie można się przenieść do Krainy Trolli specjalnie przygotowanej z myślą o najmłodszych klientach Galerii Echo. Strefa Tanecznego Show to akademia, w której dzieci nauczą się trollowej choreografii i zaprezentują ją na scenie. Każde z dzieci będzie mogło upodobnić się do kolorowego Trolla w Strefie Charakteryzacji Filmowej. W Strefie Stylizacji Fryzur, stylistka stworzy dzieciom niepowtarzalne, sterczące i kolorowe fryzury – znak rozpoznawczy małych Trolli. Każde z dzieci, które odwiedzi Strefę Fotografii – atelier z trollowymi rekwizytami, gdzie zdjęcia wykonuje się techniką Green Screen – otrzyma zdjęcie z ulubionymi bohaterami filmu.

Przez cały czas trwania urodzinowego eventu animatorki będą bawiły się z dziećmi w super trollowe konkursy i zabawy. Dzieci uczestniczące w animacjach będą mogły wygrać nagrody w postaci filmów na płytach DVDi BluRay.

Uczestnicy w wieku od 5 do 15 lat będą mogli wziąć udział w wyjątkowym konkursie, którego zadaniem będzie policzenie wszystkich Trolli, które tego dnia pojawią się na urodzinach Galerii Echo. Kto odnajdzie wszystkie podobizny Trolli umieszczone na korytarzach Galerii i przedstawi paragon na min. 20 PLN wygra super tablet.

Na zakończenie wszyscy klienci Galerii Echo będą mieli okazję skosztować tortu urodzinowego z 2 tysięcy muffinek.

Szczegółowe zasady konkursu dostępne są na stronie www.galeriaecho.pl

Powrót