Informacje dla mediów

Informacje dla mediów, Najemcy

Debiuty eobuwie.pl oraz Distance w szczecińskim Galaxy

06/06/2020

W należącym do EPP szczecińskim centrum handlowym Galaxy otworzyły się salony eobuwie.pl (686 mkw.) oraz Distance (240 mkw.). Klienci znajdą tam najmodniejszą ofertę obuwia dla całej rodziny. Pierwszy w województwie zachodniopomorskim sklep marki eobuwie.pl, która jest liderem sprzedaży obuwia oraz akcesoriów online, oferuje 20 tys. produktów. Klienci mogą wybierać obuwie na 29 tabletach i idealnie dopasować rozmiar korzystając z punktu skanowania esize.me. Distance, drugi nowy najemca Galaxy, to sieć butików z kolekcjonerskim obuwiem sportowym. Najnowsze modele oraz najnowocześniejszy w Polsce koncept salonu sprawiają, że żaden miłośnik sportowych butów nie przejdzie koło salonu Distance obojętnie.

Nowe salony wzmocnią pozycję Galaxy jako wiodącego centrum handlowego w regionie, a klienci poszukujący jakościowego obuwia mają teraz dwa nowe powody do odwiedzenia szczecińskiej galerii EPP. Liczymy na długofalową współpracę z obiema markami – mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Galaxy to najpopularniejsze i największe miejsce zakupów i rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Położone przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Szczecina, stanowi część ścisłego centrum miasta. Na powierzchni 56 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów. Klienci mają też dostęp do najnowocześniejszego w regionie kina, kręgielni i przestrzeni fitness.

Powrót