Nasze aktualności

Informacje korporacyjne, Nasze aktualności

Dział Leasing & Asset Management EPP rośnie w siłę

17/07/2018

EPP, wzmocniła zespół Office Leasing, kierowany przez Sylwię Piechnik. Do firmy na stanowiska Leasing Managerów dołączyły Agnieszka Gola i Olga Adamek.

Nowe osoby w zespole EPP będą odpowiadały za wdrażanie strategii wynajmu dla budynków biurowych należących do portfela EPP, pozyskiwanie nowych najemców oraz negocjowanie umów najmu. Będą także wspierały kierującą zespołem Office Leasing Sylwię Piechnik w podnoszeniu wartości obiektów biurowych oraz budowaniu długofalowych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami.

Cieszymy się, że do zespołu EPP dołączyły kolejne młode, energiczne osoby z doskonałym rozumieniem sektora nieruchomości komercyjnych. Umiejętność współpracy z klientami i budowania trwałych, partnerskich relacji to kompetencje, które pozwalają nam tworzyć optymalne środowisko do prowadzenia biznesu naszych najemców – podkreśla Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing
w EPP.

Agnieszka Gola będzie odpowiadała za powierzchnię w biurowcach Oxygen w Szczecinie oraz Malta Office Park w Poznaniu. Posiada ponad czteroletnie doświadczenie w sektorze komercjalizacji powierzchni biurowych. Od 2014 r. pracowała w Knight Frank jako negocjator odpowiedzialny
za rynek poznański, w tym m.in. za negocjację umów w Andersia Tower, Za Bramką oraz Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy (Segment B).

Olga Adamek wesprze komercjalizację i rekomercjalizację w biurowcach Park Rozwoju
w Warszawie, Symetris Business Park w Łodzi, O3 Business Campus w Krakowie oraz Astra Park w Kielcach. Z sektorem nieruchomości komercyjnych związana jest od ponad pięciu lat. Wcześniej pracowała jako Leasing Manager w międzynarodowej grupie deweloperskiej HB Reavis.

Powrót