Nasze aktualności

Nasze aktualności, Pozostałe

Narodowy Dzień Zwierząt Domowych w EPP

14/04/2023

11 kwietnia z okazji Narodowego Dnia Zwierząt Domowych we wszystkich oddziałach EPP powitaliśmy naszych pracowników wraz z ich czworonożnymi przyjaciółmi! 

Tego dnia od rana do biur zaczęli przybywać specjalni goście, wypełniając przestrzeń miłością i pozytywną energią. Zarówno właściciele przybyłych czworonogów, jak i współpracownicy cieszyli się z możliwości spędzenia czasu w towarzystwie wesoło merdających przyjaciół. Zwierzęta szybko się u nas zadomowiły znajdując sobie wygodne miejsca w naszej przestrzeni służbowej.

Przypominamy, że we wszystkich zarządzanych przez nas obiektach handlowych i biurowych zwierzaki są mile widziane. Prowadzimy też wiele działań na rzecz zwierząt w potrzebie na przykład w Galerii Młociny.

Jako galeria, również we współpracy z naszymi najemcami, angażujemy się w zbiórki darów na rzecz wybranych schronisk, a także udzielamy się wolontariacko. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiej otwartości, empatii i kolejnym inicjatywom dajemy dobry przykład oraz stajemy się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym, chętnie odwiedzanym przez klientów wraz z ich czworonożnymi przyjaciółmi – mówiła Kamila Kiersikowska, dyrektor Galerii Młociny.

Powrót